30.07
2022

Щороку 28 липня у всьому світі проводиться Всесвітній день боротьби з гепатитом. Напередодні цієї дати ми зустрілися з керівником благодійної організації «Шлях до життя» Анатолієм Тримбачем, який багато років присвятив боротьбі з цією недугою.

[Читати детальніше]

30.07
2022

Під брендом “АТБ”

Рубрика: Новости. Автор: Olena

До Дня працівників торгівлі, який відзначається 31 липня, ми вирішили розповісти про роботу одних з найбільших та найулюбленіших магазинів міста – “АТБ”. Тож напередодні ми взяли інтерв’ю у керуючої Олександрійської районної мережі “АТБ-маркет” Оксани Грачової.

[Читати детальніше]

29.07
2022

Тривожний хаос

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Під час повітряної тривоги в Олександрії спостерігається повне нерозуміння дій у такій ситуації. Дехто зачиняє крамниці, установи тощо, дехто працює, не звертаючи уваги на сирени. В деяких закладах взагалі не переймаються зайвим клопотом – працівники зачиняють кабінети та віддаляються “восвояси”, залишаючи відвідувачів у коридорах. При цьому їм ніхто не пояснює щодо подальших дій – робіть, що хочете, а ми пішли собі.

[Читати детальніше]

29.07
2022

Професії сивої давнини

Рубрика: Новости. Автор: Olena

В Олександрійському музейному центрі безліч експонатів, достойних не лише екскурсійного огляду, а й окремої уваги. Тож ми вирішили підготувати серію матеріалів у рубриці «Історія одного експонату», щоб розповісти про найбільш значущі знахідки нашого музею.

[Читати детальніше]

29.07
2022

Що чекає на Інгулець

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Минулого тижня на своїй сторінці у Facebook голова Приютівської територіальної громади Андрій Коломійцев написав наступне: “В цьому пості мова піде про рівень води у Войнівському водосховищі. Можливо, тема цікава далеко не всім, але багато для кого це є болючим питанням. Водосховище виконує декілька задач і є однією з ланок каналу «Дніпро-Інгулець»

[Читати детальніше]

28.07
2022

Двоє дітей із Кропивницького – Варвара Хлевицька та Матвій Розінко за свою волонтерську роботу отримали подяки Кіровоградської обласної ради з нагоди Дня української державності. Відзнаки вручив голова Сергій Шульга на урочистостях сьогодні, 28 липня.

[Читати детальніше]

25.07
2022

Пожежі у цифрах

Рубрика: Новости. Автор: Olena

З початку цього року на Олександрійщині зафіксована ледь не рекордна кількість пожеж, яких за перше півріччя сталося майже вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це в інтерв’ю для «ОТ» розповів начальник Олександрійського міськрайвідділу управління ДСНС у Кіровоградській області Дмитро Колесніков.

[Читати детальніше]

25.07
2022

Коли зустрічаю у соцмережах фотографії Вікторії Криниці, то я точно знаю, що це вона, навіть не читаючи, хто автор знімків. Її не можна не впізнати за особливим стилем, притаманним тільки їй. Мої вподобання підтверджують і численні захоплені відгуки поціновувачів її таланту.
До речі, вона – цікава також тим, що працює у стилі “ню”. Тож ми не могли пройти мимо нової “зірки” серед олександрійських фотомайстрів і зустрілися з нею, щоб розповісти про її творчість. [Читати детальніше]

25.07
2022

Після відомих подій у Кременчуку та Вінниці в місцевих соцмережах з`явилося багато критики на адресу місцевої влади з приводу незадовільненого стану або взагалі відсутності захисних споруд в Олександрії. Яка ж насправді ситуація у цьому питанні? Про це ми запитали начальника управління цивільного захисту Олександрійської міськради Ігоря Єрмолюка.

[Читати детальніше]

22.07
2022

Стипендіатка голови облради Сергія Шульги – Єлизавета Єрещенко разом із командою презентувала проєкт про назви вулиць Sвої. (https://www.facebook.com/svoi.krop) сьогодні, 22 липня.

[Читати детальніше]

20.07
2022

У сiчнi–червнi цiни на продукти харчування та безалкогольнi напої в областi зросли на 20,4%.

[Читати детальніше]

19.07
2022

Збори добровольчого формування Кропивницької громади добровольчих сил оборони Кіровоградщини відбулися в обласному центрі. Участь у них узяли кількасот чоловіків і жінок. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

[Читати детальніше]

18.07
2022

Уродженка Олександрії, яка останні 13 років жила і працювала у Харкові, але з початком війни була вимушена повернутися до рідної домівки, зайнялася волонтерською діяльністю, щоб допомогти маленьким олександрійцям та дітям переселенців перенести негаразди війни.

[Читати детальніше]

18.07
2022

Уроки психолога

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Продовжуємо публікувати матеріали з циклу лекцій олександрійського психолога Ольги Нємової. Сьогоднішня тема – «Бажання жити замість виживання».

[Читати детальніше]

18.07
2022

В літературному житті нашого міста сталася неординарна подія: останнього дня червня місяця в читальному залі бібліотеки відбулася презентація часопису “Олександрійські дзвони”, який представляє поезію та, що важливо, прозу сучасних україномовних авторів. До першого номера увійшли прозові та поетичні твори 23-х авторів з 12 областей України. Серед них уже відомі поети і прозаїки, а також філологи, історики, журналісти, педагоги, психологи, приватні підприємці, музиканти, для яких літературна творчість стала не просто захопленням, а покликом душі.

[Читати детальніше]

15.07
2022

Спорт для всіх

Рубрика: Новости. Автор: Olena

У нашому місті останнім часом значно зросла кількість різноманітних заходів для малечі. Не може не радувати, що майже кожного дня на різноманітних локаціях відбуваються спортивні змагання, майстер-класи, конкурси тощо.

[Читати детальніше]

15.07
2022

Підтримка від А-Банку

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Щодня до Олександрійського відділення А-Банку приходить велика кількість відвідувачів, черги вишикуються навіть на вулиці. Тож ми поцікавилися, що відбувається, чому така увага до цієї банківської установи?

[Читати детальніше]

15.07
2022

Недаремно кажуть: велике можна побачити лише з відстані. І тридцять років – термін достатній, щоб правильно оцінити таке явище в історії нашого краю, як газета «Олександрійський тиждень».
Початок буремних 1990-х. Розвалилася велика країна, а разом із нею пішли прахом економіка, ідеологія, благополуччя і надії мільйонів людей. Панує безлад, безвладдя, безробіття та безвихідь. І на цьому фоні у приголомшеній від руйнівних подій Олександрії раптом відкривається… нова газета! Тоді ще ніхто не уявляв, що це значить для міста та району.

[Читати детальніше]

8.07
2022

Добровольчі сили оборони Кіровоградщини розпочали локальні тренування. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга сьогодні, 8 липня.
Він зазначив, заняття проводять досвідчені інструктори.

Добровольців навчають поводженню з технікою, тактичній підготовці, наданню медичної допомоги.

«Навчають всьому, що допоможе злагоджено протистояти ворогу на випадок погіршення ситуації та зберегти власне життя», – підкреслив Сергій Шульга.

Голова облради також уточнив, що до лав добровольчих сил оборони наразі долучилося кількасот жителів Кіровоградщини.

Нагадаємо, Сергій Шульга очолив координаційну раду з підготовки добровольчих сил оборони області.

6.07
2022

Розпочалися жнива

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Цими днями аграрії Олександрійського району розпочали збір озимих зернових культур. Починають вони роботу з тривожними почуттями – чи вдасться зібрати та зберегти все, що з такими зусиллями було зрощено на полях? Чи не зашкодить ворог планам та сподіванням фермерів на гарний врожай? А він обіцяє бути чи не найкращим за останні кілька років.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень