19.07
2022

Збори добровольчого формування Кропивницької громади добровольчих сил оборони Кіровоградщини відбулися в обласному центрі. Участь у них узяли кількасот чоловіків і жінок. Про це повідомив голова обласної ради Сергій Шульга.

За його словами, керівний склад добровольчого формування Кропивницької громади отримав посвідчення та підписав контракт добровольця.

«Можу однозначно сказати, що наша спільна з начальником обласної військової адміністрації Андрієм Райковичем ініціатива знайшла відгук у багатьох жителів Кіровоградщини. До добровольчих сил оборони долучаються все більше патріотів – людей, які хочуть стати на захист свого краю. У Кропивницькому таких уже кількасот», – зазначив Сергій Шульга.

Він наголосив, найближчим часом стартують навчання учасників добровольчих сил оборони в Кропивницькому.

«До нас долучаються люди, які як правило не мають військового досвіду. Зараз ми готуємо майданчики і найближчим часом розпочнеться вишкіл. З учасниками працюватимуть професійні інструктори з військової справи, медичної тощо. Тобто з усіх напрямків, що допоможуть добровольцям у разі загострення ситуації злагоджено й ефективно протистояти ворогу, а головним чином захистити себе і своїх близьких», – пояснив голова облради.

Сергій Шульга нагадав, в окремих громадах підготовка учасників добровольчих сил оборони Кіровоградщини вже триває.

Як повідомлялося раніше, голова обласної ради Сергій Шульга очолив координаційну раду з питань формування добровольчих сил оборони Кіровоградщини.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень