15.07
2022

Спорт для всіх

Рубрика: Новости. Автор: Olena

У нашому місті останнім часом значно зросла кількість різноманітних заходів для малечі. Не може не радувати, що майже кожного дня на різноманітних локаціях відбуваються спортивні змагання, майстер-класи, конкурси тощо.

А нещодавно пройшов чудовий сімейний конкурс “Мама, тато, я – олімпійська сім’я”. Умови конкурсу були прості – учасники розміщують на сторінці групи «Мама, тато, я – олімпійська сім’я» невеличке відео виконання фізичних вправ чи спортивних занять.
У конкурсі взяли участь 10 сімей, які презентували відеоролики за участю членів своїх родин.
За кількістю вподобанок під відеороликами у мережі Facebook були визначені три найкращі, а переможцем стала сім’я Тютюнників, що набрала найбільшу кількість голосів.
Переможців конкурсу «Мама, тато, я – олімпійська сім’я!» нагородили подяками відділу молоді та спорту міської ради і символічними олімпійськими подарунками.
Як розповіла переможниця конкурсу Олена Тютюнник, вона працює викладачем гуртка англійської мови у дитячому садочку, чоловік – в компанії “Катеринославські меблеві майстерні”.
Сім’я веде активний спосіб життя, любить спорт та прищеплює це дітям.
– На нашому подвір’ї замість городу ми розмістили дитячий спортивний майданчик з гойдалкою, батутом, гіркою, басейном, – розповідає Олена. – У нас безліч всіляких видів дитячого транспорту – велобіги, самокати, скейт тощо. Старшій доньці Маші незабаром буде 5 років, а меншому – Макару – 1,8. Проте він уже впевнено слідом за сестрою освоює дитячі засоби пересування та наслідує все за дорослим. Сподіваюсь, що наша перемога у конкурсі буде гарним прикладом для інших родин займатися спортом та рухливими іграми. Нехай скоріше закінчиться війна, а наші діти ростуть здоровими та щасливими!
В. Петренко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень