15.07
2022

Підтримка від А-Банку

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Щодня до Олександрійського відділення А-Банку приходить велика кількість відвідувачів, черги вишикуються навіть на вулиці. Тож ми поцікавилися, що відбувається, чому така увага до цієї банківської установи?

Як розповіла управляюча відділення банку Тетяна Ярова, банк відкриває клієнтам картку, на яку громадяни можуть отримати грошові виплати від міжнародних організацій. Співробітники детально консультують, як можна подати заявку на сайті «єДопомога».
Відповідно до Постанови КМУ №457 від 16 квітня 2022 р., передбачається можливість надання допомоги громадянам України у вигляді грошових виплат від міжнародних організацій. Подача заявки на отримання даних виплат можлива на державному сайті «єДопомога» за посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/.
Для заповнення заявки потрібен рахунок, який можна відкрити в Банку.
А-Банк не проводить жодних виплат, а лише надає картку для їх можливого зарахування від міжнародних організацій.
Оформлення картки безкоштовне як для клієнтів Банку, так і для тих, хто лише бажає оформити картку. Відкриття картки доступне не лише у відділеннях, а й дистанційно — через мобільний додаток ABank24.
Зазначаємо, що виплати проводяться саме міжнародними організаціями, перелік яких знаходиться на вищенаведеному сайті. АТ «А-Банк», як й інші Банки України, лише зараховує кошти на рахунок. Відкрита картка не призначена виключно для отримання вказаних виплат — Банк надає картку для особистого використання, у т. ч. для зарахувань різного характеру.
Детальна інформація щодо умов надання допомоги (розмір та строки виплати, категорія громадян тощо) наведена на державному сайті за посиланням: https://aid.edopomoga.gov.ua/terms.
Як приєднатися до програми допомоги?
Треба зайти на сайт «єДопомога»: https://aid.edopomoga.gov.ua/, перейти на «Виплати міжнародних організацій», заповнити заявку на допомогу, для цього необхідно вибрати з переліку категорію, якій Ви відповідаєте, наприклад, «пенсіонер» або «ВПО» (якщо жодна з категорій не підходить, вибрати «жоден із зазначених вище»).
Далі внести свої дані (прізвище, ім’я, по батькові, ідентифікаційний код, номер телефону, дата народження, місце проживання, індекс), ввести рахунок картки, починаючи з UA (зазначений у реквізитах картки).
Платформа «єДопомога» надає можливість залишити заявку на фінансову підтримку від міжнародних організацій.
Мінсоцполітики проводить верифікацію даних заявника, використовуючи наявні державні інформаційні реєстри та бази даних, що дозволяє отримувати перевірену інформацію про особу.
Рішення щодо надання допомоги відповідній категорії населення та сум виплат приймають міжнародні організації. Пріоритетними є найнезахищеніші верстви населення, що мають такі соціальні статуси: особа з інвалідністю, пенсіонер, одинока мати або батько, багатодітна сім’я, отримувач допомоги малозабезпеченим сім’ям, зокрема з числа внутрішньо переміщених осіб.
Мінсоцполітики докладає максимальних зусиль задля збільшення кількості міжнародних організацій, які можуть надати грошову допомогу українцям, що постраждали від війни.
Для відкриття картки вам потрібно звернутися до відділення А-Банку за адресою: м. Олександрія, пр. Соборний, буд. 63, або відкрити картку через мобільний додаток ABank24.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень