25.07
2022

Пожежі у цифрах

Рубрика: Новости. Автор: Olena

З початку цього року на Олександрійщині зафіксована ледь не рекордна кількість пожеж, яких за перше півріччя сталося майже вдвічі більше, ніж за відповідний період минулого року. Про це в інтерв’ю для «ОТ» розповів начальник Олександрійського міськрайвідділу управління ДСНС у Кіровоградській області Дмитро Колесніков.

– За шість місяців поточного року в нашому районі виникло 249 пожеж проти 165 за аналогічний період минулого. Внаслідок цього загинуло 10 осіб (за аналогічний період 2021 року 9 осіб).
– Які причини такої ситуації?
– Проведеним аналізом загибелі людей на пожежах впродовж цього періоду встановлено, що основними причинами загибелі є отруєння оксидом вуглецю – 7 осіб. Причина смерті 3 людей не встановлена.
Також під час гасіння пожеж було виявлено 3 особи, які, відповідно до довідок про причину смерті, загинули з інших причин – хронічна серцева недостатність, атеросклеротична хвороба серця.
Слід відмітити, що найбільша кількість загиблих зафіксована на території Олександрійської міської громади – 4 особи, Новопразької селищної та Попельнастівської сільської громад – по 2 особи, Онуфріївської селищної та Великоандрусівської сільської громад – по 1 особі.
– Яких збитків принесли пожежі?
– Матеріальні збитки від них становлять 4,8 млн грн (у минулому році – 15,9 млн грн). Пожежами знищено та пошкоджено 83 будівлі та споруди (64 за аналогічний період 2021 року).
При гасінні пожеж врятовано матеріальних цінностей на суму 2,3 млн грн проти 1,1 млн за аналогічний період 2021 року.
– Де спостерігається найбільша кількість пожеж?
– У житловому секторі їх виникло 80 проти 70 – у 2021 році. А ось у спорудах виробничого призначення, соціально-культурних, адміністративно-громадських приміщеннях пожеж не виникало. Вдвічі збільшилася кількість пожеж на відкритих територіях в межах та поза межами населених пунктів – 144 проти 72 за аналогічний період 2021 року. Слід відмітити, що це більше половини всіх пожеж, що виникли з початку року. Як було сказано вище, найбільша кількість пожеж виникає у приватному житловому секторі. Аналізуючи причини пожеж, слід відзначити велику кількість (179) – через необережне поводження з вогнем, 12 пожеж – підпал, 2 пожежі – пустощі дітей з вогнем, 14 пожеж – порушення правил монтажу та експлуатації пічного опалення, 30 – коротке замикання електричної мережі. Також займання траплялися через порушення правил зварювальних робіт, самозаймання. Одна пожежа сталася через грозові розряди.
Тож ми вкотре звертаємося до всіх мешканців нашої громади бути обережними та виконувати всі вимоги протипожежної охорони. Особливо у сьогоднішній надзвичайно важкий для країни час.

С. Іванов

Один комментарий

  • Валентина пишет:

    Большое спасибо за подробную информацию. Мерс есть мерс, ему хоть крути хоть не крути, машина проедет и миллион, но если уже нужно, то скрутить пробег на mercedes-benz в Санкт-Петербурге недорого можно у этих ребят https://obdservice.ru/skrutit-probeg/mercedes . Они залезутво все блоки, следов не оставят.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень