30.12
2022

Серед усіх негараздів під час відключення електроенергії, напевне, найнеприємніше – це застрягти у ліфті. Сьогодні таке трапляється доволі часто, і як розповів керівник ПП “Олександріяліфт” Анатолій Тримбач, це спричиняє незручності як для користувачів підйомниками, так і для працівників його господарства.

[Читати детальніше]

30.12
2022

Сьогодні багато говорять про енергетичну сферу, про її мужніх працівників, які в тилу тримають другий фронт. У День енергетика найкращі співробітники галузі отримали грамоти та подяки від обласної ради та Кіровоградської ОВА. Серед нагороджених були і спеціалісти олександрійської дільниці служби ліній ПрАТ «Кіровоградобленерго», які тричі виїжджали на відновлення електромереж звільненої Херсонщини.
Ми зустрілися з бригадою служби ліній Миколою Яременком, Володимиром Крячком, Романом Федоренком, Сергієм Радовим, Олександром Яценком, Олегом Буняком і почули їхню розповідь про роботу на звільнених територіях.

[Читати детальніше]

27.12
2022

Мабуть, немає олександрійця, який хоч раз не зупинився б і не послухав пісні молодого виконавця, що всю весну, літо й осінь радував музикою містян біля фонтану на Соборній площі та в парку Шевченка. Romariodoro (Роман Дорошенко) назвав ці виступи “розвантажувальними п’ятницями”. Послухати музику збиралися сотні перехожих, а донати, зібрані у скриньку, Ромаріо віддавав на потреби ЗСУ.
Зараз він розпочав благодійний тур від продюсерської організації WOLIART PRODUCTION та з ліцензією від “Океана Ельзи”, проте мало кому відомо, що ще кілька років тому Дорошенко не думав про кар’єру музичного виконавця…

[Читати детальніше]

26.12
2022

Субсидії по-новому

Рубрика: Новости. Автор: Olena

З 1 грудня поточного року Пенсійний фонд України розпочав прийом документів для призначення субсидій та пільг на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу.
Про нововведення та особливості обслуговування мешканців Олександрії та району ми попросили розповісти Світлану Демченко, начальника відділу обслуговування громадян № 4 (сервісного центру) управління обслуговування громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Кіровоградській області.

[Читати детальніше]

26.12
2022

Архівна спадщина суверенної України являє собою сукупність сотень тисяч фондів, що зберігаються в системі архівів по всій території країни.
24 грудня в Україні відзначається День працівників архівних установ. Це свято було встановлене 30 жовтня в 1998 р. відповідно до Указу Президента України № 1200/98.
В Указі сказано: «Враховуючи значний внесок архівних установ України у розвиток вітчизняної науки та культури, інші сфери життя суспільства, необхідність подальшого вдосконалення архівної справи та на підтримку ініціативи працівників архівних установ, постановляю: встановити в Україні професійне свято День працівників архівних установ, який відзначати щорічно 24 грудня».
Архівна справа є однією з найважливіших складових інформаційної та культурної сфери життєдіяльності суспільства, що охоплює наукові, організаційні, правові, технологічні, економічні й інші питання, пов’язані з обліком та зберіганням архівних документів та використанням відомостей, що в них містяться. Тож напередодні Дня працівників архівних установ, ми зустрілися з начальником архівного відділу Олександрійської міської ради Олегом Гаращенком та розпитали про роботу цієї установи.

[Читати детальніше]

16.12
2022

Ми одна сім’я

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Продовжуємо серію публікацій про переселенців, які знайшли притулок у нашому місті. Сьогоднішній наш гість Ніна Полішко – підприємець, художник з Харкова.

[Читати детальніше]

16.12
2022

Суд на варті закону

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Напередодні Дня працівників суду, що відзначається в Україні 15 грудня, ми попросили голову Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області Людмилу Миколаївну Нероду розповісти про особливості роботи установи під час війни.

[Читати детальніше]

7.12
2022

Продовжуємо розповіді про людей, які знайшли притулок у нашому місті. Героїня нашої сьогоднішньої зустрічі Вікторія Омельченко – бізнесмен і поетеса. Вікторія родом з Умані, проте вважає себе харків’янкою, бо 30 останніх років прожила саме у цьому місті, звідки й змусила її війна переїхати до Олександрії.

[Читати детальніше]

7.12
2022

З цього приводу Світлана Яременко, яка безпосередньо створювала цю установу в нашому місті та є її незмінним керівником, розповіла про етапи становлення та розвитку Центру надання адміністративних послуг.

[Читати детальніше]

7.12
2022

Голова обласної ради Сергій Шульга привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом і нагадав про місію депутатів місцевих рад сьогодні, 7 грудня.

«Сьогодні День місцевого самоврядування. І, як на мене, це в першу чергу день нагадування всім причетним – депутатам, радам – як ми працюємо і заради чого. Не для гарних слів, не для політики, не для чиїхось «інтересів»… А заради результату, заради змін! Задля жителів Кіровоградщини, кожного, хто нам довірив мандати. Давайте про це пам‘ятати, ще більш наполегливо виконувати свою роботу, а головним чином – наближати перемогу», – зазначив Сергій Шульга.

Він також акцентував увагу на спільній роботі.«Ми разом можемо дуже багато, якщо єдині, незламні і віримо в Україну!», – підкреслив голова облради.

Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається в Україні щорічно 7 грудня згідно з Указом Президента від 25 листопада 2000 року.

7.12
2022

35 військових Кіровоградщини отримали відзнаку «За мужність і відвагу» з нагоди Дня Збройних Сил України. Нагороди вручили голова обласної ради Сергій Шульга та начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.

«Дякую, що повернули Херсон! За Миколаїв, за Харків, за кожен відвойований кілометр української землі! Віримо, що додому повернете Донбас і Луганськ. Обов‘язково Крим! Нехай вас береже Бог! Слава Україні!», – звернувся до захисників Сергій Шульга.

До Дня Збройних сил України загалом керівництво регіону відзначило 62 військовослужбовців, працівників територіальних центрів комплектування та ветеранів війни.

Нагадаємо, День Збройних Сил України відзначається в Україні щорічно згідно з Постановою Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року.

2.12
2022

Ми – одна сім’я

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Цією публікацією ми розпочинаємо серію статей «Ми – одна сім’я» про переселенців, які знайшли притулок у нашому місті, про їхні долі, про втрачені мрії та спроби знайти нове життя.

Розповідає Анна Безкровна: [Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень