Нещодавно на сторінках Facebook був розповсюджений допис кропивницького волонтера Наталії Міщенко, яка написала наступне: «Нарід, довіряйте гроші перевіреним волонтерам!!! Боже, гроші збирають всі кому не лінь! Я в шоці! В нас війна була з 2014 року – де ви всі були, хто збирає? Тоді всі писали – хлопці 30000 заробляють, нехай собі куплять, а що тепер сталося? Страшно на ФБ вже заходити! Друзі, перевіряйте всю інформацію по зборах грошей! Заходьте гортайте сторінки, моніторьте стрічку, цікавтеся кому Ви перераховуєте і кидаєте в банку гроші! Довіряйте перевіреними часом волонтерам!»
Як працювали олександрійські медики у минулому році? Що змінилося під час війни? Чи достатньо ресурсів для повноцінного наданя медичної допомоги? Про це та інше у сьогоднішній розмові з начальником управління охорони здоров’я Олександрійської міської ради Тамарою Сакарою.
Через кліматичні зміни, що відбуваються у всьому світі, зимові види спорту стають дедалі менш доступними. Це стосується і нашого міста – сьогодні лише люди старшого покоління пам’ятають кучугури до пояса, величезні натовпи на міській ковзанці та лижню у колишньому Парку шахтаря, яку “топтали” з грудня по березень. Нинішньому поколінню можна себе випробувати лише на штучному льоду спортивного комплексу “Снігова королева”.
Чим жили олександрійські рятувальники та які завдання виконували у минулому році – про це ми запитали у начальника Олександрійського РУ ГУ ДСНС у Кіровоградській області Дмитра Колісника.
Скільки олександрійців у минулому році народилося, померло, одружилося та розлучилося – про це та про інші аспекти роботи ДРАЦСу в інтерв’ю нашому кореспонденту розповіла начальник Олександрійського відділу державної реєстрації актів цивільного стану в Олександрійському районі Кіровоградської області Південного міжрегіонального управління Міністерства юстиції ( м.Одеса) Ірена Глінченко.
Минулого тижня у навчальних закладах нашого міста закінчилися канікули та розпочався навчальний процес. Почався він під сирени повітряних тривог та з перебоями електропостачання. Як це впливає на навчальний процес? На ці та інші запитання нам відповів начальник управління освіти міської ради Олександр Авраменко.
Продовжуємо розповідь про переселенців, які знайшли притулок у нашому місті. Сьогодні героїня нашої оповіді – Анна Розум, що родом з Мирнограду Донецької області. До війни Анна була активним громадським діячем у своєму місті, головою ОСББ та заступником голови громадської ради.
Про те, як працює прокуратура під час воєнного стану, ми попросили розповісти керівника Олександрійської окружної прокуратури Артема Моргая. (Нагадаємо, що починаючи з 2021 року територіальна юрисдикція окружної прокуратури поширюється на Олександрійський, Онуфріївський, Петрівський та Світло-водський райони).
До Олександрії прибув вантаж гуманітарної допомоги, зібраної мешканцями столиці Франції. Сьогодні подібним новинам уже ніхто не дивується, проте ця подія заслуговує на окрему увагу.
Терапевт, ендокринолог, дієтолог, кардіолог. Діагностика, лікування. УЗД внутрішніх органів (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура, простати, щитоподібної залози, м’яких тканин, молочних залоз. УЗД на дому. Попередній запис обов’язковий. Ліц.Наказ МОЗ України №452 від 21.04.2017 р. Т. 068-630-84-49, 095-630-84-49
БУРЕНИЕ СКВАЖИН. Опыт работы. Быстро, качественно. Без заезда техники в труднодоступных местах. Работаем только с качественными материалами. Всесезонно. Выезжаем в районы и ближайшие области. Т. 097-020-91-90, 095-741-19-61
Приватний прийом лікаря-отоларинголога Дахнія Андрія Ігоровича (ендоскопія,лазеротерапія), години прийому: 14.30 – 18.00 (пн.-пт.), в суботу – з 9.00 до 13.00. Тел. 067-705-97-76. Ліц. МОЗУ АГ №598715, 19.04.2012 р. МОЗУ