7.12
2022

Продовжуємо розповіді про людей, які знайшли притулок у нашому місті. Героїня нашої сьогоднішньої зустрічі Вікторія Омельченко – бізнесмен і поетеса. Вікторія родом з Умані, проте вважає себе харків’янкою, бо 30 останніх років прожила саме у цьому місті, звідки й змусила її війна переїхати до Олександрії.

[Читати детальніше]

7.12
2022

З цього приводу Світлана Яременко, яка безпосередньо створювала цю установу в нашому місті та є її незмінним керівником, розповіла про етапи становлення та розвитку Центру надання адміністративних послуг.

[Читати детальніше]

7.12
2022

Голова обласної ради Сергій Шульга привітав працівників місцевого самоврядування з професійним святом і нагадав про місію депутатів місцевих рад сьогодні, 7 грудня.

«Сьогодні День місцевого самоврядування. І, як на мене, це в першу чергу день нагадування всім причетним – депутатам, радам – як ми працюємо і заради чого. Не для гарних слів, не для політики, не для чиїхось «інтересів»… А заради результату, заради змін! Задля жителів Кіровоградщини, кожного, хто нам довірив мандати. Давайте про це пам‘ятати, ще більш наполегливо виконувати свою роботу, а головним чином – наближати перемогу», – зазначив Сергій Шульга.

Він також акцентував увагу на спільній роботі.

«Ми разом можемо дуже багато, якщо єдині, незламні і віримо в Україну!», – підкреслив голова облради.Нагадаємо, День місцевого самоврядування відзначається в Україні щорічно 7 грудня згідно з Указом Президента від 25 листопада 2000 року.

7.12
2022

35 військових Кіровоградщини отримали відзнаку «За мужність і відвагу» з нагоди Дня Збройних Сил України. Нагороди вручили голова обласної ради Сергій Шульга та начальник обласної військової адміністрації Андрій Райкович.«Дякую, що повернули Херсон! За Миколаїв, за Харків, за кожен відвойований кілометр української землі! Віримо, що додому повернете Донбас і Луганськ. Обов‘язково Крим! Нехай вас береже Бог! Слава Україні!», – звернувся до захисників Сергій Шульга.

До Дня Збройних сил України загалом керівництво регіону відзначило 62 військовослужбовців, працівників територіальних центрів комплектування та ветеранів війни.

Нагадаємо, День Збройних Сил України відзначається в Україні щорічно згідно з Постановою Верховної Ради України від 19 жовтня 1993 року.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень