28.04
2023

Коледж престижних професiй

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Продовжуючи знайомство з місцевими навчальними закладами, які розпочали активну вступну кампанію, сьогодні розповімо про Олександрійський аграрний фаховий коледж Білоцерківського аграрного національного університету.


директор коледжу Олександр Бодяко
[Читати детальніше]

28.04
2023

Вже чверть століття у нашому місті дарує свою творчість народний аматорський колектив спортивного бального танцю “Олександрит” і його незмінний керівник Світлана Стукаленко. В квітні 1998 року вихованці “Олександриту” зробили свої перші кроки в танцювпльній залі в ПК “Світлопільський”. Саме з тих пір розпочався славетний шлях одного з найвідоміших колективів міста. Сьогодні Світлана Миколаївна розповіла нашим читачам про свій творчий шлях і перші 25 років життя свого колективу.

Читати дал

28.04
2023

Нещодавно відомий спортсмен Олександрії – майстер спорту України, чотириразовий чемпіон України Даніл Крисько відкрив магазин автозапчастин, що розташований в приміщенні швейної фабрики. Про шлях спортсмена в бізнесмени ми запитали самого Данила.

[Читати детальніше]

27.04
2023

Чорнобильський спомин

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Чим далі від нас сумна дата вибуху на Чорнобильській атомній станції, тим менше залишається живих свідків тієї трагедії. І причиною цьому не стільки природне старіння, скільки хвороби, викликані радіацією. Це добре відомо  льотчикам Олександрійської військової частини: майже половини з тих, хто брав участь у ліквідації аварії, вже немає в живих. А ті, хто залишається з нами, майже всі інваліди. Це підтверджує і ліквідатор аварії, льотчик нашої військової частини, а нині пенсіонер – Олександр Петренко, у якого з шести членів екіпажу його гелікоптера у живих залишилося троє, і всі мають інвалідність.

[Читати детальніше]

20.04
2023

Ми – одна сім’я

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Продовжуючи розповіді про людей, які знайшли притулок у нашому місті, сьогодні надаємо слово Світлані Ткаченко –
переселенці з міста Костянтинівки Донецької області.

[Читати детальніше]

20.04
2023

З 2012 року в Україні почали впроваджувати систему надання безоплатної правової допомоги, яка була створена для того,
щоб кожна людина мала можливість захистити свої права. В Олександрії такий центр відкрився 1 липня 2015 року. Всі вісім
років ним керує Анатолій Руденко, який сьогодні розповів читачам «ОТ» про роботу установи.

[Читати детальніше]

20.04
2023

У січні цього року ми розповідали про переселенку Анна Розум, що родом з Мирнограду Донецької області. До війни Анна була активним громадським діячем у своєму місті, головою ОСББ, заступником голови громадської ради і підприємцем. Під час АТО і з початком війни займала активну громадянську позицію, допомагаючи переселенцям та військовим. Проте, розповідаючи про Розум, ми не торкнулися ще однієї сторінки її життя – підприємництва.

[Читати детальніше]

13.04
2023

Про стан закладів охорони здоров’я та про їхні здобутки сьогоднішня розповідь начальниці управління охорони здоров’я Тамари Сакари.

[Читати детальніше]

13.04
2023

Стоп насиллю!

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Чи можна протистояти домашньому насильству, що треба робити, якщо на вас «піднімають руку», куди треба звертатися у таких випадках? Про це наша сьогоднішня розмова з керівником спеціалізованої служби первинного соціально-психологічного консультування осіб, які постраждали від домашнього насильства або насильства за ознакою статі, Юлією Банковською.

[Читати детальніше]

13.04
2023

Справи кладовищенські

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Наближаються поминальні дні – це час згадати та пом’янути близьких, яких уже немає з нами. А також нагода поговорити про стан наших кладовищ та про культуру поводження на них. Майже щороку наша газета розповідає про ці проблеми, але, здається, для деякої частини олександрійців культура поводження на цвинтарі та відношення до померлих залишається на доісторичному рівні. Так і минулорічні поминальні дні відзначилися пиятикою, горами сміття, зруйнованими пам’ятниками та огорожами. Як і раніше, зустрічаються акти вандалізму та неповаги до померлих.
Про ці та інші проблеми цвинтарної справи наша сьогоднішня розмова з директором КП “Ритуал” Ольгою Бондар.

[Читати детальніше]

13.04
2023

5 квітня в нашому місті побував очільник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. У рамках свого візиту разом з міським головою Сергієм Кузьменком вони відвідали інфекційне відділення міської лікарні й оглянули приміщення після повної реконструкції.

[Читати детальніше]

7.04
2023

Нещодавно відбулася координаційна рада керівників правоохоронних органів Олександрійського району, метою якої стало визначення спільних скоординованих заходів, направлених на поліпшення криміногенної ситуації у регіоні з урахуванням стану протидії злочинності на території Олександрії та Олександрійського району за 2022 рік. Також обговорювалися заходи, спрямовані на підвищення ефективності боротьби зі злочинністю та її профілактики.
Керівник Олександрійської окружної прокуратури Артем Моргай розповів про результати роботи правоохоронних органів у 2022 році, якими поділився з нашими читачами.

[Читати детальніше]

2.04
2023

Вчора на льодовій арені “Снігова королева” пройшов черговий етап чемпіонату України з фігурного катання. Змагалися за призові місця 70 спортсменів зі всієї України.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень