13.04
2023

5 квітня в нашому місті побував очільник Кіровоградської ОВА Андрій Райкович. У рамках свого візиту разом з міським головою Сергієм Кузьменком вони відвідали інфекційне відділення міської лікарні й оглянули приміщення після повної реконструкції.

Також Райковичу показали одне з міських укриттів. Після огляду він сказав: «Одним із актуальних завдань на поточний момент і на майбутнє залишається дооблаштування укриттів. В Олександрії, в самому центрі міста, реанімували сховище майже на 200 осіб. Якісний ремонт, нова система вентиляції, санітарні кімнати, генератор, інтернет – все, щоб в нормальних умовах перечекати тривогу. З міського бюджету на облаштування витратили майже мільйон гривень.
Чим більше стандартизованих укриттів, тим більше врятованих життів».
У цей же день керманич області взяв участь у врученні державних нагород родинам військових, які загинули на війні. Церемонія відбулася за участю міського голови Сергія Кузьменка, заступника начальника Кіровоградської ОВА Сергія Поліщука та начальника Олександрійської РВА Ольги Коріненко.
«Олександрія виховала і дала державі багато героїв. Зараз, як ніколи, багато олександрійців та кропивничан служать в Збройних силах України та інших підрозділах, які знаходяться на передовій та виконують свій людський і конституційний обов’язок – захищають нашу державу. За це слава ЗСУ та воїнам, за це слава батькам, які виховали таких мужніх і патріотичних дітей», – зазначив очільник ОВА Андрій Райкович.
У свою чергу Сергій Кузьменко сказав: «Схиляємо голови перед тими, хто повернувся в наше місто на щиті, і щиро дякуємо тим, хто зі зброєю в руках продовжує боронити Україну. Кожне ім’я наших захисників буде вписане в історію країни і міста. За моїм розпорядженням уже працює група, яка займається тим, щоб у нашому місті створити Меморіал Героям і нашої перемоги».
Згідно з Указом Президента України, за особисту мужність і самовіддані дії, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі орденами «За мужність» ІІІ ступеня нагороджені (посмертно):
– солдат Антон Білодід. Загинув у травні 2022 року від осколкових поранень на території Луганської області. Захисникові було 25 років;
– старший солдат Олег Сабадаш. Загинув у липні 2022 року в Харківській області під час виконання бойового завдання. Воїну було 40 років.
Нагороди отримали батьки загиблих військових. Після вручення орденів присутні вшанували пам’ять загиблих хвилиною мовчання.
Т. Найденко

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень