30.04
2024

Момент вчорашнього удару касетним “Іскандером” по Одесі.
Посеред дня по місту, по мирному населенню…
Відео – місцеві ЗМІ.

30.04
2024

Безалкогольні вина стають все більш популярними. Не винятком є й шампанське без спирту. Воно має приємний м’який смак і точно сподобається людям, які з певних причин не вживають алкоголь. Серед великого асортименту можна вибрати напій на будь-який смак та бюджет. 

[Читати детальніше]

26.04
2024

16 квітня на сцені Палацу культури “Світлопільський” пройшов концерт Сергія Онопи і муніципального професійного інструментального ансамблю «Мелодія». Захід був присвячений 35-річчю співака, і глядачі почули вірші Сергія, а на сцені виступили його дружина Анастасія і син Тимофій, а також вихованці вокальної студії БДЮТ «Зоряний шлях», керівниками якої є Сергій та Анастасія Онопи. У супроводі «Мелодії» вокаліст виконав як відомі українські і світові хіти, так і авторські пісні Людмили Кузьменко на слова Олени Колосовської, Олександра Вознюка. Усі, хто побував на концерті, під впливом живого звучання інструментів та гарного співу отримали позитивний настрій, відновили життєву енергію, позбулися тривоги в душі. Багато хто відкрив для себе заново як ансамбль «Мелодія», так і Сергія Онопу.

[Читати детальніше]

26.04
2024

Запитання і відповіді

Рубрика: Новости. Автор: Olena


Буква закону: за що платять «автономники» у житлових багатоповерхівках?
Тема нарахувань оплати за опалення місць загального користування у багатоповерхових житлових будинках залишається гострою і по ній не припиняються дискусії з боку власників квартир, які мають не централізоване, а автономне опалення. Фахівці КП «Теплокомуненерго» виділили і «розклали по поличках» найбільш поширені запитання таких мешканців і спробували дати на них відповіді, посилаючись на конкретні положення законодавства України та чинні нормативні документи. Далі – їхні пояснення.

[Читати детальніше]

26.04
2024

Олександрійська зоозахисниця, голова громадської організації «Зоодопомога» Альона Котова стала лауреаткою Всеукраїн-ської зоозахисної премії-2024.
Всеукраїнська зоозахисна премія – це відзнака для людей, які самовіддано рятують тварин і дбають про них. Премію заснували UAnimals та міжфракційне об’єднання “Гуманна країна” у 2023 році. У березні 2024 відбулася друга церемонія нагородження.

[Читати детальніше]

26.04
2024

Як уже повідомлялося, за результатами останнього чемпіонату світу з військово-спортивних багатоборств, який відбувся у м.Вроцлаві (Польща), два олександрійські спортсмени стали чемпіонами і отримали спортивні звання від Міністерства молоді та спорту. Так, представнику олександрійського військово-спортивного клубу «Захист» Володимиру Суржику присвоєно звання заслуженого майстра спорту України з військово-спортивних багатоборств, а його одноклубнику Максиму Дерев’янку – майстра спорту України міжнародного класу у цьому ж виді спорту.
Підготував їх тренер Олексій Кравченко, якому присвоєне звання заслуженого тренера України з військово-спортивних багатоборств. З ним ми і розпочали розмову про результати події та про особливості військово-спортивного багатоборства, як виду. Бесіда проходила в одному зі спортивних залів Олександрії, безпосередньо перед початком тренування групи спорт-сменів під керівництвом Олексія.

[Читати детальніше]

24.04
2024

Війна, особливо тривала та насильницька, може спричинити значний стрес та травму. Люди, які пережили воєнні конфлікти, можуть втратити віру в світ, людей і себе. Це може призвести до розвитку пригніченості та втрати мотивації.

Апатія означає відсутність інтересу, емоційну відстороненість і відчуття втомленості від життя. Демотивація проявляється у втраті мотивації до руху вперед і досягнення цілей. Важливо зрозуміти, що апатія та демотивація під час війни — це реакція на складні життєві обставини, а не психологічна вада. Надзвичайно важливо надавати підтримку та розуміння людям, які переживають ці емоційні стани. Психологічна підтримка, спілкування з близькими, групові заняття або терапія можуть допомогти знайти шлях до одужання та відновлення мотивації.

Чому ми й досі відчуваємо апатію, пригнічення та відсутність сил після другого року війни? Апатія та пригніченість можуть продовжувати впливати на життя людей з кількох причин. Війна — це тривалий і складний процес, що супроводжується значними емоційними, фізичними та соціальними викликами. Ось декілька факторів, які можуть пояснити, чому брак мотивації і пригніченість можуть тривати:

  1. Тривалість стресу: Перебіг війни може тривати протягом багатьох років, що викликає тривалу емоційну напругу. Постійні загрози, страх, втрати та переживання можуть виснажити людські ресурси і спричинити зневіру та пригніченість.
  2. Травми і втрати: Військові дії можуть призвести до серйозних травм і втрат, як фізичних, так і емоційних. Втрата близьких людей, руйнування майна, порушення особистої безпеки — все це може спричинити тривалу пригніченість та втрату віри в майбутнє.
  3. Постійна нестабільність: Військові конфлікти часто супроводжуються постійною нестабільністю, невизначеністю та змінами у житті людей. Ця нестабільність може ускладнити планування майбутнього і спричинити втрату мотивації.
  4. Недостаток ресурсів і підтримки: Війна може призвести до обмеження доступу до основних ресурсів, таких як їжа, вода, медична допомога та соціальні послуги. Недостатність підтримки та ресурсів може поглиблювати психологічний дискомфорт і збільшувати відчуття пригніченості.
  5. Втрата надії: Чим триваліше триває війна, тим більше людей може втрачати надію на завершення конфлікту та повернення до звичного життя. Почуття безвихідності та втрата надії можуть сприяти розвитку депресивних станів.

Ці фактори підкреслюють, що військові конфлікти мають тривалий та складний вплив на психологічний стан людей. Для подолання депресії та пригніченості важливо надавати психологічну та соціальну підтримку, відновлювати доступ до ресурсів та сприяти стабільності та безпеці.

Як знайти мотивацію для продуктивної роботи під час триваючої війни може бути важким завданням, але не неможливим. Ось декілька порад, які можуть допомогти вам знайти мотивацію та продуктивно працювати, навіть у таких непевних умовах:

Знайдіть свою мету: Спробуйте зосередитися на тому, що дійсно важливе для вас і як ваша робота може сприяти досягненню цієї мети. Сконцентруйтесь на значущості вашої праці і як вона може вплинути на життя інших людей.

Розплануйте свої завдання: Розбийте свою роботу на менші, керовані завдання. Це допоможе зробити процес більш досяжним і контрольованим. Поставте собі малі, конкретні цілі і відстежуйте їх виконання. Створіть режим та розподіліть час:

Стабільний режим роботи: Врахуйте обмеження та небезпеки, з якими ви зіткнулися. Створіть розклад, який включає робочий час, час для відпочинку та час для саморозвитку. Дотримуйтесь цього розкладу, щоб зберегти структуру і дисципліну.

Знайдіть підтримку: Поділіться з колегами, сім’єю або друзями: Розмовляйте з кимось, хто може зрозуміти ваше положення. Поділіться своїми почуттями і переживаннями. Підтримка соціального оточення може допомогти вам витримати та знайти мотивацію.

Зберігайте здоров’я та добробут: Піклуйтеся про своє фізичне і психічне здоров’я: Навіть у важких умовах важливо дотримуватися здорового способу життя. Здорове харчування, фізична активність та здоровий сон можуть підтримувати вашу енергію та настрій.

Знайдіть джерела надихаючої інформації: Читайте, дивіться або слухайте історії успіху, мотивуючі промови або інші матеріали, які вас надихають. Це може допомогти підтримати вашу мотивацію та позитивний настрій.

Навчайтеся і розвивайтеся: Використовуйте цей час для покращення своїх навичок або навчання чогось нового. Розвиток особистості і освіта можуть стимулювати вашу мотивацію і допомогти вам розвиватися навіть у складних умовах.

Пам’ятайте, що знаходження мотивації під час триваючої війни може бути викликом, і це може зайняти певний час. Будьте терплячими з собою і шукайте малі кроки вперед, щоб працювати, підтримувати свою мотивацію та продуктивність.

Збереження мотивації до навчання під час тривалої війни має вирішальне значення з кількох причин.

Для розвитку особистості.

Навчання та постійне здобуття знань є важливими складовими розвитку особистості. Війна може обмежувати можливості фізичного розвитку, але навчання дозволяє розширити свій розум і розвиватися інтелектуально. Це може допомогти зберегти позитивний настрій та віру в майбутнє.

Для підготовки до майбутнього.

Навчання є важливим для підготовки до майбутнього, незалежно від того, яким воно буде. Набуті знання та навички можуть стати основою для подальшої кар’єри, самореалізації та відновлення після війни. Це допоможе зберегти надію та впевненість у власних можливостях, зокрема, для працевлаштування.

Для зміцнення психологічної стійкості.

Навчання може допомогти зміцнити психологічну стійкість в умовах війни. Знання надають людині впевненість, адаптаційні навички та ресурси для подолання викликів. Вони допомагають краще зрозуміти світ навколо і розвивають ментальну гнучкість для ефективного реагування на нові ситуації.

Для побудови майбутнього суспільства.

Навчання є фундаментом для побудови майбутнього суспільства після війни. Якщо люди зберігають мотивацію до навчання, вони зможуть впроваджувати нові ідеї, інновації та розвивати соціально-економічну структуру. Навчання може сприяти відновленню та розбудові післяконфліктного суспільства.

Отже, збереження мотивації до навчання важливе під час війни, оскільки воно сприяє особистісному розвитку, підготовці до майбутнього, зміцненню психологічної стійкості та побудові майбутнього суспільства. Навчання стає тією моральною та інтелектуальною опорою, що допомагає людям зберегти надію та протистояти випробуванням, які несе війна.

НЛП може суттєво допомогти підтримати мотивацію та здоровий ґлузд під час війни.

НЛП допомагає усвідомити та перевірити свої внутрішні програми або переконання, які можуть впливати на вашу мотивацію. Часто люди мають негативні переконання, такі як “Я не здатен” або “Нічого не можна змінити”. Використання технік НЛП, таких як “переформулювання” або “зміна підсвідомих образів”, може допомогти перетворити ці негативні переконання на позитивні та мотивуючі.

Використовуючи техніки візуалізації та асоціації, НЛП допомагає створити внутрішні образи успіху та досягнень. Ви можете уявити себе в майбутньому, досягнувши своїх цілей, відчуваючи емоції та зорові образи успіху. Це може надихнути вас та підтримати мотивацію для досягнення цих цілей, навіть у скрутні часи.

Використання метафор у НЛП може бути ефективним способом стимулювати мотивацію. Створіть метафоричну історію або образ, який відображає вашу ситуацію та внутрішній стан. Це може бути історія про витримку, перетворення або перемогу, яка надихне вас і підтримає вашу мотивацію. Цього люди навчаються на базовому рівні НЛП – курсі НЛП-Практик.

19.04
2024

У березні російське Сочі приймало Всесвітній фестиваль молоді. І поки тисячі його учасників проводили час під пропаганду на престижному курорті, до Луганська повезли невелику групу іноземних ентузіастів налагоджувати «міжнародні відносини» з окупантами. Осінтери Центру готовності цивільних з’ясували деякі цікаві деталі візиту та ризик цієї мандрівки.

19.04
2024

Пляшки для напоїв з логотипом – це стильний аксесуар для подорожей, свят та прогулянок. А в сучасному світі, коли активний відпочинок і спорт є невід’ємною частиною життя людей, то
пляшка з зображенням – це подарунок, який обов’язково оцінять клієнти, колеги та близькі.

[Читати детальніше]

15.04
2024

Армія морських дронів «Sea Baby» може запросто «закрити» багатомільярдний флот у портах базування, не даючи йому виконувати бойові завдання. Про це сказав співробітник військової контррозвідки СБУ, який керував морським дроном «Sea Baby», що вразив Кримський міст у 2023 році.

«Сотня-дві таких дронів може зробити флот тягарем, а не корисним інструментом у досягненні військових цілей, адже він просто не зможе нікуди рипнутися», — зазначив спецпризначенець СБУ.

Він також поділився унікальною інформацією про нове покоління дронів «Sea Baby». Вони мають покращені аквадинамічні й технологічні характеристики та можуть проходити понад 1 тис. км. з більш як 1 тонною корисного навантаження несучи різні види озброєння.

13.04
2024

Голова СБУ розповів, що виконавцем замаху був житель Херсону, який працював на ворожі спецслужби. Зрадник безпосередньо на місці візуально коригував політ нового зразка ворожого fpv-дрона, який мав вдарити по авто Прокудіна.

«Все це вдалося задокументувати. Він затриманий на стадії завершеного замаху. Ворожий дрон, за рахунок наших РЕБів, посаджений своєчасно», – зазначив Малюк.

Голова СБУ також повідомив, що у цьому році вдалося викрити вже 11 агентурних мереж ворога.

12.04
2024

В Олександрійському міському музейному центрі відкрилася «Великодня майстерня». Вона працюватиме до третього травня і включатиме творчі зустрічі з майстрами, які проводять майстер-класи з писанкарства та вибійки. Кожна зустріч – унікальна можливість дізнатися багато нового та цікавого, спробувати себе в іншій якості, а також долучитися до давніх традицій і відчути Силу свого коріння. Серії майстер-класів напередодні великих свят вже стали доброю традицією міського музейного центру.

[Читати детальніше]

12.04
2024

Першого квітня до Олександрії з концертом завітала “людина-запальничка”, “людина-свято”. Так називають українці яскравого, талановитого, пластичного кучерявого харків’янина з променистою посмішкою Олександра Кварту, який став шалено популярним після виконання пісні «Сеньорита, я влюблен» на шоу «Україна має талант». Він писав пісні ще з юного віку, був учасником програми «Караоке на майдані», але прокинувся знаменитим саме після феєричного виступу у півфіналі «Україна має талант».

[Читати детальніше]

12.04
2024

Час від часу в місцевих засобах масової інформації з’являються публікації стосовно об’єктів нерухомості, які, образно кажучи, «завмерли» ще на стадії періоду, котрий в народі називають «лихими дев’яностими». Мова про колишні діючі об’єкти – промислові, торговельні чи іншого призначення приміщення, а також і недобудовані житлові будівлі – колись, кимось були приватизовані, але так досі і не отримали нового життя. Бездоглядні, вони поступово руйнуються, стають місцем притулку асоціальних елементів та жахають своїм виглядом інших громадян. І, як магніт, притягують до себе дітвору та підлітків, які в усі часи завжди схильні шукати собі пригод саме в таких, не надто зручних (м’яко кажучи) місцях для розваг…

[Читати детальніше]

9.04
2024


Долучайся до кращих, стань справжнім воїном 41 окремої механізованої бригади!
Наші вакансії: https://www.work.ua/jobs/by-company/2625992/?showAll=true
https://lobbyx.army/tor/snayper-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/nomer-obsluhy-hranatometa-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/pomichnyk-hranatometnyka-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/hranatometnyk-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/komandyr-viddilennia-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/vodiy-do-41-ombr/
https://lobbyx.army/tor/operator-vzvodu-radiorozvidky-rozviduvalnoi-roty-do-41-ombr/
Телефон для довідок: +38-096-087-45-98

8.04
2024

Олександрійці та гості міста, всім хочу повідомити, що веснянний ярмарок “Сад та город” незабаром буде проходити у вашому місті. Ми починаємо 9 квітня 2024 року . Усіх чекаємо на майданчику біля стадиону “Ніка”. Як завжди буде величезний вибір дерев, садженців, декоративних рослин та квітів. Гарантуємо, що ви знайдете у нас, що шукали.

4.04
2024

Стань володарем Неба!

Рубрика: Новости. Автор: Olena

Здійсни мрію літати та знищуй ворога разом із нами!
Ми запрошуємо на службу оператора БПЛА: https://www.work.ua/jobs/5590517/
https://lobbyx.army/tor/operator-bpla-do-41-ombr/
Майстра БПЛА:
https://lobbyx.army/tor/mayster-bpla-do-41-ombr/
https://www.work.ua/jobs/5590764/
Механіка БПЛА:
https://www.work.ua/jobs/5591463/
Ми чекаємо на креативних, розумних, небайдужих, патріотичних, сміливих!
Телефон для довідок:
+38 096-087-45-98

4.04
2024

Дитячий будинок «Перлинка» – це велика дружна сім’я, яка 24 роки допомагає дітям -сиротам. Розташований він у селі Войнівці, і фінансується винятково за кошти спонсорів, не отримуючи держфінансування. За майже чверть століття вихователі «Перлинки» врятували чимало дитячих доль, своєю любов’ю, турботою і вихованням направили вихідців із сімей, які опинилися в тяжких життєвих обставинах, на зовсім інший шлях. Випускники «Перлинки» навчаються, працюють, створюють власні сім’ї і вдячні своїм добрим наставникам за життєву науку.

[Читати детальніше]

4.04
2024

25 березня в Олександрії з концертом виступив співак, композитор, народний артист України Іво Бобул. Гастрольний тур включав у себе 5 концертів Центральною Україною. Глядацький зал ПК «Світлопільський» зустрічав артиста дуже тепло, різновікова публіка підспівувала, підтанцьовувала, жваво реагувала на улюблені хіти і з задоволенням вступала у діалог з Іво Васильовичем, який спілкувався з глядачами зі сцени.

[Читати детальніше]

4.04
2024

Олександрія (як і весь наш регіон та й вся Україна загалом) остаточно «попрощалася» з осінньо-зимовим періодом 23-24), завершивши централізований опалювальний сезон, що у часі збіглося з переходом на літній відлік. Тепер у комунальних служб змінилися і завдання відповідно до сезону. Про це нагадували інформаційні повідомлення щодо завдань, які керівництво міста поставило перед працівниками комунальної сфери. Серед таких завдань – переважно традиційні, але з’явилися і специфічні. Про них ми сьогодні говоримо з начальником Управління житлово-комунального господарства Олександрійської міської ради Михайлом Сулятицьким.

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень