19.04
2024

Пляшки для напоїв з логотипом – це стильний аксесуар для подорожей, свят та прогулянок. А в сучасному світі, коли активний відпочинок і спорт є невід’ємною частиною життя людей, то
пляшка з зображенням – це подарунок, який обов’язково оцінять клієнти, колеги та близькі.

Види пляшок, на яких можна друкувати зображення

Друк на пляшках відбувається на виробах з широкого спектру матеріалів. Існують такі види сувенірної продукції:

 1. Скляні пляшки. Це безпечний і практичний матеріал, який можна використовувати для різних цілей. Такі скляні пляшки для напоїв з логотипами найчастіше застосовуються як внутрішня продукція, яка не виноситься за межі компанії.
 2. Пляшки з термостійкого пластику. Цей матеріал надійний, міцний, безпечний та легкий. Проте головною перевагою цього виробу є його стійкість до високих температур, різних деформацій та навантажень. Чудово підійдуть для походів, занять спортом або подорожей.
 3. Пляшки з металу. Це доволі міцний та довговічний матеріал. Друк на пляшці виглядає якісним і чітким, а логотипи можна наносити на матеріал найрізноманітнішими способами.

Для чого потрібні друковані пляшки?

Пляшки з логотипами компаній часто замовляють як подарунки для бізнес-партнерів, колег та співробітників. Це не просто сувенір на пам’ять, а корисна і практична річ. Тому, друк на пляшках може:

 • Підвищити впізнаваність бренду. Кожен раз, коли люди будуть використовувати таку пляшку, вони та інші люди будуть бачити ваш логотип.
 • Ідеальний подарунок або сувенір. Пляшки з зображеннями ідеально підходять для подарунків клієнтам, гостям та відвідувачам заходів та різних конференцій. Вони надають такому подарунку особливого статусу та запам’ятовуються.
 • Мобільність. Взагалі пляшки комфортно та легко носити з собою, тому завжди під рукою. Тому добре підходять для занять спортом, подорожей тощо.
 • Великий рекламний простір. Широка поверхня пляшки дозволяє розмістити багато повідомлень про організацію чи бренд.
 • Довговічність. Пляшки виготовлені з високоякісних матеріалів, а тому довговічні, їх можна використовувати роками.

Таким чином, пляшки з зображенням – це практичний та універсальний метод підвищити впізнаваність компанії. Для нанесення логотипів на продукцію використовується тільки сучасне обладнання, передові технології та високоякісні матеріали. Залежно від тиражу, матеріалів та інших параметрів можна застосувати кілька способів друку, наприклад, деколювання або ультрафіолет. 

Один комментарий

 • We send a transaction from our company. Get => https://telegra.ph/BTC-Transaction--260593-05-10?hs=3ff2ca9c9fc788d2d6a960d040c6550a& пишет:

  vm4t0x

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень