13.04
2022

Сьогодні до логістичного центру (розташований на території митного контролю, що навпроти міської пожежної частини) прибув броньований мікроавтобус «Мерседес», подарований західними благодійними організаціями.

[Читати детальніше]

13.04
2022

Олександрія воєнна

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Як працює місцева влада в умовах війни? Які виклики постали перед нею? На ці та інші запитання ми попросили відповісти першого заступника міського голови Юрія Гугленка.
[Читати детальніше]

13.04
2022

Голова Кіровоградської ОВА Андрій Райкович розповів в інтерв’ю журналістам про роботу на новій посаді та про те, як приймаються рішення під час війни.

– Андрію Павловичу, нова посада – інший рівень відповідальності. Як ви сприйняли призначення?

– Як ви пам’ятаєте, призначення відбулося 8 березня. А напередодні ввечері я отримав інформацію. Це був наказ. У воєнний час накази не обговорюються, вони виконуються. Тим більше, набагато раніше я визначився, що служитиму громаді. Чесно, відкрито, результативно. Так це робив і продовжую робити.

– Є велика різниця між посадами керівника міста й обласної військової адміністрації. Місто теж контролюєте?

– Почну з того, що діяльність голови військової адміністрації не може бути абсолютно публічною. Задачі тепер не ті. Навіть радитися не завжди доречно. Війна – це період, коли приймаються й не колегіальні рішення, а чіткі, одноосібні, за які несеш персональну відповідальність. Вони стосуються регіону в контексті держави, мають максимальну потребу й вагомий зміст. Що стосується Кропивницького, я обраний міським головою й контролюю стан справ в обласному центрі. Ми об’єдналися в єдиний простір і працюємо на загальний результат.

Повна версія інтерв’ю – за посиланням https://bit.ly/3MiP507

13.04
2022

На даний час на Кіровоградщині більшість підрозділів Управління Державної міграційної служби в області надають послуги з оформлення паспорта громадянина України у формі картки та закордонного паспорта.

Куди можна звернутись:
▪️ Управління ДМС в області;
▪️ Подільський відділ у м. Кропивницькому;
▪️ Фортечний відділ у м. Кропивницькому;
▪️ Олександрійський відділ;
▪️ Олександрійський сектор;
▪️ Світловодський відділ;
▪️ Знам’янський відділ;
▪️ Благовіщенський сектор;
▪️ Гайворонський сектор;
▪️ Голованівський сектор;
▪️ Долинський сектор;
▪️ Кропивницький сектор;
▪️ Маловисківський сектор;
▪️ Новоархангельський сектор;
▪️ Новомиргородський сектор;
▪️ Новоукраїнський сектор;
▪️ Олександрівський сектор;
▪️ Петрівський сектор.З 13 квітня розпочався прийом громадян з питань оформлення паспорта громадянина України у формі картки та закордонного паспорта у Бобринецькому та Онуфріївському секторах УДМС.

Відновлено роботу з надання цих послуг також у ЦНАП міста Кропивницького «Прозорий офіс», Центрі адміністративних та соціальних послуг Соколівської об’єднаної територіальної громади та ЦНАП Помічнянської міської ради.

Нагадаємо, що прийом громадян підрозділами Міграційної служби здійснюється щодня з 8 до 17 години протягом тижня, без вихідних.

Оформити ID-картку та закордонний паспорт можна у підрозділі за місцем перебування, незалежно від реєстрації місця проживання.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень