13.04
2022

Сьогодні до логістичного центру (розташований на території митного контролю, що навпроти міської пожежної частини) прибув броньований мікроавтобус «Мерседес», подарований західними благодійними організаціями.

Як розповів координатор проекту, військовий капелан Павло Царевський, подія стала можливою завдяки тісній співпраці ГО «Журавель» та ПП «Квітка» з міжнародними організаціями – християнським Благодійним фондом «Сумка Самарянина» та фундацією «Відкриті двері».

-Олександрійські волонтери з самого початку війни допомагають нашим військовим та постраждалим від російської агресії, – розповідає Павло. – Ми регулярно доставляємо у гарячі точки гуманітарну допомогу, а звідти евакуюємо людей. Часто це доводиться робити під ворожими обстрілами, тож  ми почали шукати автомобіль з підвищеним рівнем захисту. Дізнавшись про це, наші закордонні колеги вирішили допомогти  – вони придбали та подарували нам мікроавтобус, який має форсований двигун та броньований захист.

Для керування цим спецтранспортом ми вже підібрали водія і вже завтра екіпаж вирушить у дорогу на схід країни, де з місць найзапекліших боїв – з червоної зони – треба вивозити тамтешніх мешканців до безпечної зеленої зони.

С. Іванов

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень