5.04
2022

Кіровоградська ОВА рекомендує аграріям збільшити площі земель, які виділять під висадку овочевих культур.

Як повідомили в департаменті АПК, така необхідність виникла в першу чергу для забезпечення соціальних закладів, шкіл, дитячих садочків та лікарень. Тож районним військовим адміністраціям, міським, селищним та сільським радам рекомендовано суттєво збільшити посів овочевих культур в сільськогосподарських підприємствах на території громади.

Відтак голови адміністрацій та рад мають відпрацювати з керівниками агроформувань, фермерами та фізичними особами підприємцями питання щодо збільшення посівних площ овочевих, баштанних та картоплі.

Станом на сьогодні аграрії області проводять посівну ранніх зернових та зернобобових культур, згідно з графіком та прогнозованих показників цього року.

5.04
2022

Кілька днів тому в соціальних мережах було оприлюднено відео, на якому лікар-педіатр Маловисківського ЦПМСД Ольга Нагорянська надзвичайно грубо і нетактовно (вважаємо це м’яким формулюванням) поводила себе під час прийому батька і доньки з м. Ірпінь.

Тисячі користувачів засудили дії цієї особи.

Як повідомили в департаменті охорони здоров’я Кіровоградської обласної військової адміністрації, за вказані дії лікарку звільнили. У департаменті також наголосили, що жорстко реагуватимуть на будь-які прояви поведінки працівників сфери охорони здоров’я, які суперечать морально-етичним нормам, а також поняттям військового часу.

5.04
2022

У поліції нові автомобілі

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

За ініціативи президента футбольного клубу Сергія Кузьменка та фінансової підтримки футбольного клубу «Олександрія» Олександрійський районний відділ поліції ГУНП в Кіровоградській області придбав три автомобілі «КІА» для несення посиленого чергування під час воєнного стану.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень