3.06
2016

Як повідомляє видання ЛІГА.net з посиланням на Адміністрацію Президента України, у травні в Болгарії проходив чемпіонат Європи з багатоборства серед охоронців Bodyguard-2016 (виявляється, бувають і такі чемпіонати).

 


У ньому брали участь 15 найсильніших команд бодігардів з різних європейських країн.
Україну представляли команди служби безпеки Президента, управління державної охорони (жінки), Дніпропетровської федерації охоронців, а також чоловіча та жіноча команди управління поліції з фізичної безпеки м. Києва.
У програмі був весь комплекс напрямків, пов’язаних з практикою особистої охорони: техніка і тактика охоронних заходів, рукопашний бій, вогнева підготовка, безпека під час керування автомобілем та долікарська медична допомога.
Команда служби безпеки Президента України на європейському чемпіонаті посіла перше місце з багатоборства. Отож якщо питання національної безпеки держави залишається відкритим, то принаймні тут ми Європу «переплюнули»: за безпеку Петра Олексійовича пересічні громадяни тепер можуть бути абсолютно спокійними…

О.Іванченко

Один комментарий

  • Аноним пишет:

    А, если б у нынешних было модно иметь крепостные театры или балеты…тогда — «а также в области балета», довелось бы быть «впереди планеты всей».

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень