3.06
2016

Як повідомляє видання ЛІГА.net з посиланням на Адміністрацію Президента України, у травні в Болгарії проходив чемпіонат Європи з багатоборства серед охоронців Bodyguard-2016 (виявляється, бувають і такі чемпіонати).

 


У ньому брали участь 15 найсильніших команд бодігардів з різних європейських країн.
Україну представляли команди служби безпеки Президента, управління державної охорони (жінки), Дніпропетровської федерації охоронців, а також чоловіча та жіноча команди управління поліції з фізичної безпеки м. Києва.
У програмі був весь комплекс напрямків, пов’язаних з практикою особистої охорони: техніка і тактика охоронних заходів, рукопашний бій, вогнева підготовка, безпека під час керування автомобілем та долікарська медична допомога.
Команда служби безпеки Президента України на європейському чемпіонаті посіла перше місце з багатоборства. Отож якщо питання національної безпеки держави залишається відкритим, то принаймні тут ми Європу «переплюнули»: за безпеку Петра Олексійовича пересічні громадяни тепер можуть бути абсолютно спокійними…

О.Іванченко

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    А, если б у нынешних было модно иметь крепостные театры или балеты…тогда – “а также в области балета”, довелось бы быть “впереди планеты всей”.

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень