15.06
2016

Казка — це душа українського народу. Почуті у ранньому дитинстві казки протягом усього життя супроводжують нас і, безперечно, впливають на світогляд кожного. Веселі та сумні, «чарівні» та побутові українські народні казки закладають духовні принципи, пояснюють вселенські закони, роблять величезний емоційний вплив в душах дітей.

Центральна міська бібліотека для дітей ім. Ю. Гагаріна ставить за мету донести малечі казку не лише через книгу, а й показати наочно. Тож казкові персонажі оживають в бібліотеці завдяки безлічі створених костюмів та завдяки появі нових малюнків на стінах приміщення.

Своє продовження отримала робота учнів художньої школи «Герої українських казок». Раніше одну із стін розмальовували учні 3-го класу школи під керівництвом викладача Охапкіна О.І. Нині учні 3-го класу художньої школи Олександрії, а саме: Лисан Владислав, Аксу Рейхан, Лехкошерст Вікторія, Нікітіна Анастасія, Асанідже Юлія та Холоденко Вєроніка, разом з викладачем Микитою Світланою Василівною, оживили ще одну стіну дитячої бібліотеки. Приємно спостерігати за тим, як покоління нових учнів Олександрійської художньої школи гідно переймає естафету старших.

Місцем для творчості стала читальна зала, де обслуговують учнів дошкільного віку та школярів 1-4 класів. Це є практична робота, яка проходила в декілька етапів: створення ескізу, збільшення малюнку, нанесення збільшеної копії на стіну та сам процес розфарбовування. Разом з підготовкою поверхні, робота тривала три тижні. Результат виправдав сподівання – казка справді ожила. Та словами цього не передати, краще завітайте до дитячої бібліотеки, аби побачити на власні очі.

Бібліотекарі та відвідувачі висловлюють щиру подяку юним талантам та директору художньої школи – Носовій Вікторії Юріївні. Бажаємо наснаги, творчих летів, безлічі неймовірних ідей та вдячних шанувальників. Маємо надію на подальшу співпрацю.

Дмітрієва Н.О., бібліотекар центральної міської бібліотеки для дітей ім. Ю.Гагаріна

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень