28.09
2021

Розпорядженням міського голови Сергія Кузьменка затверджено план заходів щодо соціального захисту громадян, особливо людей похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження у зимовий період.

[Читати детальніше]

28.09
2021

28 вересня з 14:00 до 16:00 відбудеться пряма телефонна лінія Кабінету Міністрів України за участю керівників центральних органів виконавчої влади. Від Міністерства аграрної політики та продовольства України до телефонної розмови приєднається Міністр Роман Лещенко.Громадяни, які хочуть задати питання, можуть телефонувати за номером урядової «гарячої лінії» 1545.

28.09
2021

Протягом 20-26 вересня проходив традиційний 51-й фестиваль театрального мистецтва «Вересневі самоцвіти».
У ньому взяли участь театри з Кропивницького, Олександрії, Вінниці, Миколаєва та Коломиї.

[Читати детальніше]

28.09
2021

Справжнiй Герой з Куколiвки

Рубрика: Новости. Автор: Админ

На початку осені до редакції завітав чоловік, назвався Михайлом Степановичем. Дав оголошення, купив газету і поміж іншим сказав: «От ви пишете про те та про се, а чому не розповісте про справжнього героя – чоловіка з нашої Куколівки, Івана Якименка? Всю війну пройшов і повернувся Героєм – із “Золотою Зіркою” Героя Радянського Союзу!» І ми подумали: а справді, чому? Адже якщо забувати героїв минулих часів, кому будуть потрібні нові кумири?

[Читати детальніше]

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень