28.09
2021

Розпорядженням міського голови Сергія Кузьменка затверджено план заходів щодо соціального захисту громадян, особливо людей похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб від переохолодження у зимовий період.

Також затверджено склад оперативного штабу для вжиття термінових заходів щодо соціального захисту вказаних категорій людей.
Відповідно до розпорядження, ДПРЗ №2 ГУ ДСНС у Кіровоградській області має встановити та забезпечити функціонування пунктів обігріву для осіб без визначеного місця проживання. Передбачається, що у таких пунктах щоденно чергуватимуть працівники лікувально-профілактичних закладів міста і, за окремим графіком, соціальні служби, волонтери та представники громадськості.
На базі Територіального центру, міської організації Товариства Червоного Хреста та міськрайонної благодійної організації «Шлях до життя» діятимуть пункти прийому теплого одягу, взуття та продуктів харчування, які потім будуть надаватись незахищеним категоріям громадян.
Також терцентр і вказані благодійні організації мають організувати роботу пунктів роздачі гарячої їжі, теплого одягу, взуття для осіб без визначеного місця проживання.
У зимовий період працюватиме оперативна група «Соціальний патруль», яка, при необхідності, доставить безпритульну людину до пункту обігріву або найближчого лікувального закладу.
Крім того, буде проводитись робота із виявлення самотніх громадян похилого віку, інвалідів та хворих людей з метою запобігання їх переохолодження та надання допомоги першої необхідності. Якщо того вимагатиме стан здоров’я, проводитиметься медичне обстеження даної категорії осіб та, у разі потреби, надаватиметься допомога в оформленні документів для влаштування до геріатричного пансіонату.
Для повідомлення про постраждалих громадян похилого віку, інвалідів, які проживають самотньо, та бездомних осіб будуть працювати телефони гарячої лінії:
7-01-36 – територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м.Олександрії;
7-29-79 – управління соціального захисту населення міської ради;
103 – станція Швидкої допомоги;
7-40-43 – приймальне відділення Міської лікарні №1;
7-23-95 – черговий працівник КП «Муніципальна безпека Олександрійської міської ради».

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень