У світі логістики тендери на
перевезення вантажів займають значне місце, а система Prozorro надає унікальні
можливості для участі в таких тендерах. Прозорість та доступність інформації в
системі Prozorro забезпечують рівні умови для всіх учасників, від невеликих
компаній до великих логістичних операторів.
Участь у тендері вимагає від учасників ретельної підготовки та здатності відповідати строгим вимогам, включаючи наявність необхідного транспорту, досвід роботи в галузі, здатність забезпечувати високий рівень сервісу, а також дотримання умов безпеки та стандартів перевезення.
Сьогодні, мабуть, мало хто з міських жителів знає, що таке бабусина скриня і які скарбу і ній зберігалися. Але у деяких вже дорослих і навіть посивілих дівчат є яскраві спогади дитинства, коли відбувалося справжнє таїнство: піднімалося важелезне віко чималої дубової бабусиної скрині, і звідти витягувався «на світ Божий» увесь її вміст. Скриня була особливою річчю в хаті, її не дозволялося, без особливого на те бабусиного дозволу, відчиняти жодному члену родини. Там протягом усього життя дбайливо зберігалися всі її скарби, надійно приховані від сторонніх очей: сувої полотна, вишиті та ткані рушники й сорочки, настільники і скатерки, святковий одяг, нова натільна білизна, вовняні та оксамитові очіпки, величезна кількість найрізноманітніших хусток… Збоку скрині була припасована невеличка шухлядка з кришкою – прискриньок, у якому лежали хрестики, маленькі іконки, прикраси, ґудзики, нитки та інші цінні для бабусі дрібні речі. Кожну витягнуту зі скрині річ бабуся тримала в руках, повільно і плавно її розгортала, прискіпливо оглядала, обережно витрушувала і просушувала на сонці. Під час цього сакрального дійства бабуся поринала у спогади, докладно розповідаючи історії кожного «жителя» скрині.
Цей хлопець з Олександрії всього за якісь лічені дні став відомим на всю Україну. А наступні тижні лише додавали йому слави: завдяки соцмережам, «народна» популярність (вибачте за тавтологію) набувала спочатку сотень, потім тисяч, а згодом і десятків тисяч переглядів користувачів. Незабаром ця слава перетнула і межі України. За зовні непоказною постаттю у «піксельному» капелюсі і з рюкзаком, схожою на пересічного туриста-самітника, яка, припадаючи на одну ногу, у липневу спеку, втомлено, а під кінець чергового дня – вже важко і знесилено, але впевнено та цілеспрямовано крокувала, весь час тримаючи курс на захід, слідкували тисячі очей по обидва боки українського кордону. Слідкували – і всіляко підтримували, як могли. Бо це був не якийсь звичайний піший «волкер», а автор і втілювач власної ідеї, яку він назвав просто: «Марафон добра». Мета ідеї – пішки пройти від столиці України до столиці Португалії. Така собі легенька літня прогуляночка, довжиною через всю Європу… Що з цього вийшло і якою була справжня мета незвичайного мандрівника, розбираємося далі разом з ним самим.
«Мені тут дуже подобається, у порівнянні з тим, через що я пройшла, зараз живу, як у раю», – говорить підопічна Олександрійського геріатричного пансіонату Любов Коморницька. Минулого року 73-річна жінка переїхала до Олександрії з села Кодема Бахмутського району Донецької області, де працювала дояркою. На долю Любові Миколаївни випали важкі випробування. На Майдані Незалежності під час Революції Гідності загинув її брат, а російсько-українська війна забрала життя двох її синів… Жінка досі не може змиритися з втратою, внаслідок стресу і старої травми у неї відмовляють ноги, доводиться пересуватися за допомогою милиць. На стіні кімнати, де вона живе, – портрети двох загиблих синів Сергія та Миколи. «Доброго ранку, діти», – вітається з ними мати, прокинувшись вранці, а ввечері бажає їм доброї ночі. Як живим…
У Палаці культури «Світлопільський» готується до показу оригінальний сімейний різдвяний мюзикл “Добріше, ніж завтра”. Прем’єра відбудеться 21 та 22 грудня о 18.00. Авторський мюзикл за оригінальною ідеєю та сценарієм Дмитра Клюєва та Олени Карпачової розповість глядачеві історії звичайних людей, сусідів, що живуть в одному будинку, в одному районі, на одній вулиці. Ці люди – різні за віком, характером і світоглядом. Вони дружать і сперечаються, допомагають і капостять один одному, вирішують, а подекуди і створюють проблеми, розділяють радість і сум – усе, як у реальному житті. Ну і яка ж різдвяна історія без загадкового героя? У мюзиклі він є – містер Шиммер, ліхтарник. Наскрізний персонаж, який, наче мерехтливе світло, з’являється нізвідки у ключові моменти і раптово зникає в нікуди. Людина-Знак, Символ, у якомусь сенсі пророк зі своєю важливою місією.
Терапевт, ендокринолог, дієтолог, кардіолог. Діагностика, лікування. УЗД внутрішніх органів (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура, простати, щитоподібної залози, м’яких тканин, молочних залоз. УЗД на дому. Попередній запис обов’язковий. Ліц.Наказ МОЗ України №452 від 21.04.2017 р. Т. 068-630-84-49, 095-630-84-49
БУРЕНИЕ СКВАЖИН. Опыт работы. Быстро, качественно. Без заезда техники в труднодоступных местах. Работаем только с качественными материалами. Всесезонно. Выезжаем в районы и ближайшие области. Т. 097-020-91-90, 095-741-19-61
Приватний прийом лікаря-отоларинголога Дахнія Андрія Ігоровича (ендоскопія,лазеротерапія), години прийому: 14.30 – 18.00 (пн.-пт.), в суботу – з 9.00 до 13.00. Тел. 067-705-97-76. Ліц. МОЗУ АГ №598715, 19.04.2012 р. МОЗУ