1.12
2023

У Палаці культури «Світлопільський» готується до показу оригінальний сімейний різдвяний мюзикл “Добріше, ніж завтра”. Прем’єра відбудеться 21 та 22 грудня о 18.00.
Авторський мюзикл за оригінальною ідеєю та сценарієм Дмитра Клюєва та Олени Карпачової розповість глядачеві історії звичайних людей, сусідів, що живуть в одному будинку, в одному районі, на одній вулиці. Ці люди – різні за віком, характером і світоглядом. Вони дружать і сперечаються, допомагають і капостять один одному, вирішують, а подекуди і створюють проблеми, розділяють радість і сум – усе, як у реальному житті. Ну і яка ж різдвяна історія без загадкового героя? У мюзиклі він є – містер Шиммер, ліхтарник. Наскрізний персонаж, який, наче мерехтливе світло, з’являється нізвідки у ключові моменти і раптово зникає в нікуди. Людина-Знак, Символ, у якомусь сенсі пророк зі своєю важливою місією.

“Ідея мюзиклу народилася влітку, – згадує Дмитро Клюєв. – Одразу вирішили реалізувати масштабний проєкт на Різдво, адже розуміли — часу на його підготовку треба дуже багато”.
“Усе літо працювали над сценарієм. Були різні ідеї. Одразу вирішили, що буде кілька сюжетних ліній. Шукали нестандартні ходи, щоб глядачеві було цікаво. В результаті з’явилася хороша різдвяна історія з елементами містики, драми та гумору, – додає Олена Карпачова. — Ми вкладали в сюжет просту філософію. Кожна історія, яку побачать глядачі, відгукнеться в їхніх серцях та душах, адже буде близькою і зрозумілою будь-кому з нас.
Ми живемо в складні часи. Але у Різдво всім нам, незалежно від статусу та віку, хочеться добра і дива. І це все – у кожному з нас, в наших думках і вчинках. Ви, кожен із вас, і є тим самим дивом для себе і для інших, в яке варто вірити завжди, незважаючи ні на що. І творити добро варто вже сьогодні, зараз, бо завтра може бути пізно».
Історія відбувається в одній європейській країні. Вона поза часом, адже порушені в ній теми і закладений сенс були та будуть залишатися актуальними завжди. «Добріше, ніж завтра» – це про загальнолюдські цінності. В усі часи в кожній країні люди залишаються собою. Де б не довелося зустрічати Різдво, Бог завжди у твоєму серці. Свято обов’язково настане, і диво відбудеться, якщо є віра і щирі прагнення стати краще та ділитися добром.
Проєкт є масштабним та унікальним для Олександрії. До роботи залучено більше як 100 осіб: понад 60 акторів на сцені та 40 в команді. Серед акторів є діти з різних міст України, зокрема з Харкова та Мелітополя. Триває підготовка та побудова декорацій, аби створити неймовірну атмосферу та занурити глядача у дивовижний світ різдвяного дива. У сценічних костюмах героїв немає випадкових деталей. Музичні номери — всесвітньо відомі різдвяні композиції з оригінальними текстами від авторів мюзиклу, які озвучили професійні актори. Танцювальні номери до показу готує хореограф Валерій Шохін, учасник шоу “Танці з зірками”. Палац культури “Світлопільський” на час репетицій та прем’єри припинив іншу концертну діяльність.
Різдвяний мюзикл “Добріше, ніж завтра” пройде за підтримки Олександрійської міської ради та управління культури і туризму. На глядачів чекає захопливий сюжет, дивовижні спецефекти, вражаючі пісні та приємні сюрпризи.
Квитки вже доступні в касі ПК “Світлопіль-ський” (робочі години: 14.00-18.00, сб.: 10.00-14.00). Тел. для довідок: +380 (68)
264-31-19.
Більше інформації – на сторінках ПК «Світлопільський» у соцмережах.


О.Маріїнська

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень