Май
21

У Кривому Розі відбувся відкритий чемпіонат Дніпропетровської області з кіокушинкай карате в розділах «ката» та «куміте» у вікових групах 1997-2006 р.н.. З восьми команд, які взяли участь в цьому чемпіонаті, була й команда з міста Олександрії — СК «СПАРТА-17» — ДЮСШ №2 — найчисленніша за кількістю учасників.

 

Так, 48 олександрійців боролись у чемпіонаті: Завалій Артем, Четвертак Сергій, Титаренко Владислав, Харченко Владислав, Клабухов Кирило, Пацай Акім, Медведєв Михайло, Бурковський Олег, Луцив Єгор, Слинько Михайло, Кузьмін Іван, Савченко Владислав, Репенько Олександр, Шумейко Роман, Алєксєєв Володимир, Нечипоренко Віталій, Рожков Євген, Рескаленко Ярослав, Величко Захар, Корнєв Максим, Носенко Іван, Томаровщенко Максим, Друзик Олександр, Дригула Владислав, Колєснік Давид, Засядько Софія, Нікуліна Злата, Лагно Дар’я, Ткаченко Софія, Дуднік Марина, Дегтяр Дар’я, Губа Наталія, Поляніна Дар’я, Щербина Катерина, Ковальова Аріанна, Чуприна Софія, Ліонова Олександра, Гайдар Катерина, Микитюк Поліна, Кармазіна Дар’я, Бушмєльова Єва, Покотило Анастасия, Карталиш Дарина, Брегеда Станіслав, Журавльова Анастасія, Косенко Владислав, Нєлєпа Артем, Стасенко Денис. 43 спортсмени представляли Кіровоград, решта (приблизно 70 спортсменів) були з Кривого Рогу, з команд інших міст і клубів Дніпропетровської області.

Суддями та рефері були: Покотило Анастасія, Томаровщенко Андрій, Михайлик Олександр, Павліченко Денис, Лагно Світлана та Слинько Сергій. Ці змагання відрізнялись від інших тим, що спортсмени могли продемонструвати свою майстерність відразу у двох розділах карате: «ката» і «куміте». Багато наших спортсменів спробували свої сили у цих розділах і декільком вдалося відзначитись в обох.

Результати змагань в розділі «КАТА»:

І місце

Слинько Михайло , Лагно Дар’я, Ліонова Олександра;

ІІ місце

Ткаченко Софія, Поляніна Дар’я;

ІІІ місце

Дегтяр Дар’я, Завалій Артем.

Результати змагань в розділі «КУМіТЕ»

І місце

Лагно Дар’я, Слинько Михайло, Ліонова Олександра, Поляніна Дар’я, Покотило Анастасія, Клабухов Кирило, Рожков Євгеній, Ткаченко Софія, Микитюк Поліна, Завалій Артем, Чуприна Софія, Засядько Софія, Бурковський Олег, Дригула Владислав, Титаренко Владислав;

ІІ місце

Дегтяр Дар’я, Савченко Владислав, Шумейко Роман, Бушмєльова Єва, Кузьмін Іван;

ІІІ місце

Харченко Владислав, Величко Захар, Носенко Іван, Томаровщенко Максим, Гайдар Катерина, Ковальова Аріанна, Дуднік Марина, Нікуліна Злата, Карталыш Дарина, Репенько Олександр.

Тренери клубу «СПАРТА-17» дякують батькам дітей за те, що вони знайшли можливість участі юних спортсменів у змаганнях у цей складний час, за допомогу під час подорожі та підтримку наших каратистів на чемпіонаті. Саме командна праця допомогла багатьом нашим вихованцям показати гарний результат, за кількістю призових місць команда Олександрії впевнено випередила інші команди.

Спортсменів підготували Слинько Сергій, Михайлик Олександр, Томаровщенко Андрій, які тренують на базі ОНВК (ЗНЗ №17), ЗНЗ № 6 та в с. Приютівка відповідно.

, .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11