22.05
2015

Нещодавно у Кіровограді відбулась першість області з легкої атлетики серед міст і районів у залік Молодіжних ігор 2015 року. Цього дня змагались учасники 1998 року народження і молодші, а також 1997 р.н. і старші.


У першості взяли участь і успішно виступили та поповнили копилку нагород олександрійські легкоатлети – вихованці Дитячо-юнацької спортивної школи Фізкультурно-спортивного товариства “Україна”.
Так, серед молодшого віку (1998 р.н. і молодші) у потрійному стрибку переміг учень ЗНЗ №17 Тарас Руденок. Друге місце у бігу на 1500 м посів учень профліцею №33 Денис Нагаєць, не відстав від нього Радіон Колпаченко, який прийшов до фінішу другим на дистанції 3000 м. Також у трійці срібних призерів – студентка Вищого училища культури Ілона Гриценко, яка вдало виступила на дистанції 3000 м. А учениця Олександрійського колегіуму Анастасія Сядро посіла третє місце в бігу на дистанції 1500 м.
Серед учасників старшого віку (1997 р.н. і старші) перемогла викладач педагогічного коледжу Тетяна Король, яка виступала на дистанції 3000 м. На цій же дистанції друге місце посів студент Олександрійського педколеджу Іван Гордієнко.


На третьому місці – Максим Гордієнко (всього лиш місяць тому звільнився з лав ЗСУ), який виступав на короткій дистанції 400 м. Також третім був на фініші 800-метрівки учень ЗНЗ №17 Сергій Тарасов.
У підсумку олександрійські легкоатлети посіли друге загальнокомандне місце серед міст і районів нашої області, поступившись першим місцем команді Кіровограда. Їх підготували старший тренер ДЮСШ ФСТ “Україна” Володимир Гриценко та тренер першої категорії Олена Птахіна.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень