7.03
2015

Нещодавно, вперше в нашому місті, за підтримки губернатора Кіровоградської області Сергія Кузьменка, відбувся чемпіонат області з військово-спортивного багатоборства, присвячений пам′яті Максима Бендерова. Ще ніколи підготовка до змагань не була такою важкою. Здавалося б, тренерський та суддівський склад ВПСК «Захист» вже не вперше злагоджено і чітко організовує та проводить змагання такого рівня, проте трагічний підтекст цієї події не залишив байдужим нікого.

Ретельна підготовка спортсменів, обладнання та навіть нагороди переможцям – все присвячено нашому другу, тренеру, члену Національної збірної команди України, багаторазовому чемпіону змагань різного рівня, Майстру спорту міжнародного класу з військово-спортивного багатоборства Максиму Бендерову.
Як завжди, змагання відкрили гімном України та як ніколи раніше – хвилиною скорботного мовчання…
Запрошені гості проголосили короткі промови, привітали учасників змагання. Та всі друзі Максима, спортсмени, гості, глядачі чекали слів від бойових товаришів Максима. Надзвичайно тонко, хвилююче та сильно сказали хлопці – Віталій Онойко та Ростислав Турта: «…Максим любив свою країну. Цей спорт і цей клуб…» І сліз не стримав ніхто…
Були присутніми і батьки Максима, за що ми їм безмежно вдячні.


Вихованці клубу та інші спортсмени у своїх виступах показали себе якнайкраще.
До цих змагань були замовлені та виготовлені спеціальні пам′ятні медалі з портретом Максима Бендерова. Окрім грамот та медалей, спонсори і організатори змагань приготували подарунки та нагороди у номінаціях «За волю до перемоги» і «За кращу техніку».
І так співпало, що ці нагороди завоювали одні з перших вихованців Максима – Андрій Вечірко (посів І місце та закінчив два поєдинки достроково больовим прийомом) і Дмитро Тулуб (зайняв І місце, виступав у старшій віковій категорії).
Клуб «Захист» висловлює щиру вдячність постійним своїм спонсорам, які допомогли в проведенні цього чемпіонату, це ТОВ «Гермес-Трейдінг» та мережа магазинів «Оптовичок». Низькій їм уклін.


Ці змагання назавжди увійдуть в історію ВПСК «Захист», Федерації військово-спортивних багатоборств та рідного міста, достойним жителем якого був МАКСИМ ВАСИЛЬОВИЧ БЕНДЕРОВ.
Герої не вмирають!

А.Ярошевський

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень