7.05
2015

Всеукраїнський турнір

Рубрика: Новости. Автор: Админ

Всупереч складній політичній ситуації на сході країни, фінансовим труднощам, великим службовим навантаженням на дорослих спортсменів у Харкові з 24-го по 26-те квітня відбувся черговий чемпіонат України з військово-спортивного багатоборства у розділі “Бойове багатоборство”. Цей чемпіонат зібрав рекордну кількість команд: збірні 17-ти областей України та Міністерства оборони, Національної гвардії, фіскальної служби, Департаменту виконання покарань, Департаменту надзвичайних ситуацій нашої держави.


На урочистому відкритті змагання у своєму привітальному слові начальник фізичної підготовки і спорту Національної гвардії України полковник С.Лещеня відзначив важливість даного заходу, адже зараз всі навчальні заклади силових структур потребують абітурієнтів, підготовлених як морально, так і фізично. До речі, там же, в урочистій обстановці, за підсумками Кубка України з військово-спортивного багатоборства було вручено посвідчення Майстра спорту України спортсмену, тренеру Кіровоградської обласної федерації військово-спортивного багатоборства Костянтину Ліщенку.
Згідно з програмою перший день змагань вимагав від спортсменів витримки і точності у стрільбі, а наступні два дні – тактичної і фізичної підготовки з “Всестилевого бою”. На тренерській раді було вирішено сформувати збірну команду області максимальним складом. Тому до її складу увійшли як перші номери, так і кандидати та резервісти, що дало можливість перевірити рівень підготовки майбутньої зміни збірної команди. Кожен спортсмен максимально проявив свої можливості і результати не забарились. У підсумку змагань наші земляки посіли такі місця:
Олексій Рижов, І місце (вікова група 10 – 11 років, вагова категорія до 30 кг, версія Б-1) і ІІ місце (версія Б-2),
Володимир Лаврусенко, І місце (10 – 11 р., до 35 кг, Б-1) і ІІ місце (Б-2),
Нікіта Більчич, І місце (12 – 13 р., до 45 кг, Б-2) і ІІІ місце (Б-1),
Євген Юзифішен, І місце (16 – 17 р., до 70 кг, Б-3),
Давид Василенко, І місце (16 – 17 р., до 80 кг, Б – 3, а також І місце у вазі +80 кг версія Б-1),
Данило Яворський, ІІ місце (10 – 11 р., до 40 кг, Б – 2),
Руслан Вялий, ІІ місце (10 – 11 р., до 50 кг, Б-2),
Владислав Чирва, ІІ місце (14 – 15 р., до 45 кг, Б-3),
Софія Романова, ІІ місце (14 – 15 р., до 60 кг, Б-3),
Данило Тараненко (16 – 17 р., +80 кг) посів два другиг місця за версіями Б-1 і Б-2,
Артем Кравченко, ІІ місце (18 р. і старші, до 65кг, Б-3) і виконав норматив Майстра спорту, а також ІІІ місце за версією Б-1,
Максим Дерев*янко, ІІІ місце (10 – 11 р., до 30 кг, Б-2),
Євген Чирва, ІІІ місце (14 – 15 р., до 56 кг, Б-3),
Дмитро Дробот ІІІ місце (16 – 17 р., до 75 кг, Б-2),
Ігор Мерзлікін, ІІІ місце (16 – 17 р., до 75 кг, Б-3),
Костянтин Калін, ІІІ місце (18 р. і старші, версія Б-5).
Збірну команду нашої області підготували Заслужений тренер України Андрій Ярошевський, тренер вищої категорії Костянтин Ліщенко, інструктори Олексій Кравченко, Артем Скрипник, Костянтин Калін та Ілля Стовба.
Керівництво окремого відділення “Всеукраїнської федерації військово-спортивного багатоборства” у Кіровоградській області, а також спортсмени збірної команди дуже вдячні Управлінню молоді та спорту Кіровоградської облдержадміністрації, перевізнику ПП “Моцний С.К.” за надану допомогу для участі у змаганнях.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень