21.04
2015

Олександрійці не підвели

Рубрика: Новости. Автор: Админ

В м. Умані відбувся відкритий чемпіонат Черкаської області з кіокушинкай карате в розділі «куміте» серед дітей віком від 6 до 18 років. У змаганнях взяли участь понад 150 юних спортсменів з семи команд: міста Фастів, Кіровоград, Олександрія, Одеса, Умань, Вінниця. Олександрію представляли 19 каратистів СК «СПАРТА-17»-ДЮСШ №2 : Майоров Ярослав, Завалій Артем, Титаренко Владислав, Король Віталій, Величко Захар, Носенко Иван, Калабухов Кирило, Слинько Михайло, Косенко Владислав, Репенько Олександр, Нєлєпа Артем, Садівський Руслан, Майорова Олена, Засядько Софія, Нікуліна Злата, Чупріна Софія, Дуда Ростислав, Лагно Дар’я, Ліонова Олександра; Світлана Лагно виступила в якості судді.

Удача і цього разу посміхнулась нашим спортсменам -15 спартанців привезли додому трофеї у вигляді медалей та дипломів відповідних ступенів:

Ярослав Майоров, Іван Носенко, Кирило Калабухов і Софія Чупріна посіли ІІІ місце.

На другому місці Артем Нєлєпа і Злата Нікуліна;

чемпіонські звання вибороли Михайло Слинько, Дар*я Лагно, Артем Завалій, Владислав Титаренко, Віталій Король, Захар Величко,

Олена Майорова, Софія Засядько, Олександр Репенько .

Як зазначають учасники, змагання проходили в теплій і дружній обстановці, а високий командний дух дозволив нашим спортсменам показати гарні результати, тому всі отримали багато позитивних вражень та приємних спогадів.

Тренери “Спарти-17” вважають, що декілька днів відпочинку діти собі заробили, але розслаблятися їм ще рано, адже до кінця навчального року заплановано участь ще в п’яти змаганнях: Чемпіонат Європи -2015 (м. Варшава), чемпіонат у Кривому Розі, відкритий чемпіонат Кіровоградської області, чемпіонат України-2015 в Умані та відкритий Кубок «початківця» і відкритий Кубок м. Олександрії.

Бажаємо нашим спортсменам гарної підготовки та вдалих виступів.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень