4.02
2019

Перші консультації за допомогою електронного сервісу Телемедицини почнуть надавати у амбулаторіях, збудованих за програмою “Сільська медицина”. Про це під час прес-конференції повідомив директор департеманту охорони здоров’я облдержадміністрації Олег Рибальченко.

За його словами, Кіровоградщина увійшла в п’ятірку областей, де нинішнього року впроваджуватиметься пілотний проект “Телемедицина”.

“У цю систему перші зайдемо ми, так як маємо необхідну інфраструктуру. У нас є 179 амбулаторій, з них 111 знаходяться в сільській місцевості, які будуть упродовж року підключені до цього електронного сервісу,” – пояснив Олег Рибальченко.

Директор департаменту повідомив, що до консультацій в режимі телемедицини будуть залучені фахівці з обласних медичних закладів: ендокринолог, пульманолог, алерголог, дерматолог, кардіолог.

На старті проекту послуга телемедицини є безкоштовною. “До кінця року буде визначено обсяг телемедичних послуг і вже з початку 2020 року цю послугу буде прирівняно до виїзної медичної консультації, за що лікарі отримуватимуть відповідну надбавку”, – зауважив Олег Рибальченко.

Один комментарий

  • Прогресс, раньше мной колхозы называли.. пишет:

    Прав оказался пророк А.Райкин.
    -“Все можно сделать по телефону…, кроме детей”!
    – Вот и лечиться можно стало, – по Скайпу, а не по скальпелю))

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень