26.11
2018
Ситуацію, пов’язану із можливістю введення воєнного стану в країні  прокоментував голова облдержадміністрації Сергій Кузьменко під час щотижневої апаратної наради. Керівник ОДА зазначив, що вчора в Азовському морі збройними силами РФ було вчинено напад на два українські судна та буксир. Внаслідок цих дій шестеро українців поранено.
Piccy.info - Free Image Hosting

Голова облдержадміністрації повідомив, що сьогодні на 16 годину заплановане позачергове засідання Верховної Ради України. Відповідно до рішень Парламенту, будуть ухвалюватися рішення на рівні тих чи інших місцевих державних адміністрацій, повідомила прес-служба області.
“На сьогодні Збройні Сили України приведені у повну бойову готовність. Ситуація в країні абсолютно керована, – підкреслив Сергій Кузьменко. – Прошу усіх зберігати спокій. Немає жодних вагомих причин для паніки в суспільстві. Переконаний, що наш курс на політичне врегулювання проблем буде збережений. Ми і надалі збираємося захищати свою державу боєздатним військом і дипломатичними зусиллями за підтримки світового товариства”.
Підготувала К.Давидова

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень