8.11
2021

6 листопада, голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна відвідала відкриття заводу з виготовлення пінопласту ТОВ “Пінопласт Центр” в Кропивницькому.

На підприємстві будуть виготовлятися пінопластові плити для утеплення житлових та промислових будівель. За умов виходу заводу на повну потужність планується створення 120 робочих місць. Наразі працевлаштовано 40 осіб.

«Прибуткова робота такого підприємства дуже позитивна подія для області: це – створення нових робочих місць, податки до бюджетів усіх, зниження рівня безробіття в області. Знаємо, що є і багато проблем, вирішення яких потребує втручання місцевих, а можливо і центральних органів виконавчої влади. Наразі, ми намагаємося зробити все можливе для підвищення інвестиційної привабливості підприємств та області в цілому і всіляко підтримувати підприємців, які працюють в цьому напрямку», – сказала Марія Чорна.

На заході очільниця області разом з власниками підприємства Романом Волковим та Павлом Волковим ознайомились із зонами спінювання, формування та відстоювання блоків, а також місцями порізки і пакування та символічно дали старт запуску виробництва.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень