31.12
2018

У 2019 році Крюківський вагонобудівний завод інвестує близько 200 млн грн у створення приміського електропоїзда. Про це заявив голова наглядової ради ПАТ КВБЗ Володимир Приходько. Передає Національний Промисловий Портал. 

“Будемо займатися приміським транспортом: електро- і дизель-поїздами. На збірку 6 дизель-поїздів маємо контракт з” Укрзалізницею “, є досвід їх виготовлення. А ось в створення приміського електропоїзда доведеться у 2019 році інвестувати значні кошти – десь 200 млн грн. Тому що держава не планує вкладати фінанси в такі проекти”, – поділився планами на майбутній рік керівник підприємства.

“Ми інвестували в створення міжрегіональних швидкісних електропоїздів “Тарпан”, дизель-поїзди ДПКр-2. Тепер черга приміських електричок. Повинні так поступати, щоб жити й працювати завтра. Правда, наші інвестиції в десятки разів менше, ніж потрібно для розвитку, для того, щоб піднятися до рівня європейських виробників і конкурувати з ними”, – додав Володимир Приходько.

Раніше повідомлялося, що в нових пасажирських дизель-поїздах, які Крюківський вагонобудівний завод побудує для “Укрзалізниці”, замість трьох двигунів буде два. Новий рухомий склад буде забезпечений резервною системою опалення та розетками для підключення до стаціонарних джерел електрообігріву поїзда в пунктах обороту.

Один комментарий

 • Как то так... пишет:

  Вот все как бы сказали-описали…цифры, размах, важность участия, хилость державы, свое махонькое благородное соучастие…
  Что главное сталось поза увагою?
  – Инвестиции вносят, вкладывают, участвуют в проектах – только(!), когда видят перспективу извлечения из вложенного своей(!) прибыли, свой долгоиграющий интерес.
  Пошто скрывать его за ширмой альтруизма и благочестия?
  Эт капитализм, батенька! Благородного ничего там “не выросло”, и ничего “и рядом не стояло”!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень