16.04
2020

За заявою активіста з Кропивницького Дмитра Сінченка про вчинення злочину згідно статті 111 Кримінального кодексу України «Державна зрада», розпочалося розслідування проти найвищого українського керівництва.

Про це повідомляється на сторінці «Руху опору капітуляції» у Facebook.

У своїх заявах активіст доводить наявність ознак вчинення державної зради у наказах про відведення військ у районах Станиці Луганської, Золотого та Петрівського, шкоду та втрати, які отримали ЗСУ в результаті таких дій, репутаційні втрати на міжнародному рівні та загрози, які виникли в результаті візиту Президента України Володимира Зеленського та керівника Офісу президента Андрія Єрмака в Оман, підписання Єрмаком і учасником Мінського процесу Леонідом Кучмою документів щодо створення консультативної ради з представниками російських окупаційних адміністрацій. Вони долучені до матеріалів кримінального провадження, яке було внесене до ЄРДР ще у січні 2020 року.

«Це цілком логічно, що всі ці справи об’єднали, адже вони є ланками одного ланцюга. Дії вищого державного керівництва як у зовнішній, так і у внутрішній політиці, свідчать про те, що нова влада взяла курс на підписання капітуляції у війні з Росією. Це не просто «політичні рішення». Я вважаю, що ці дії мають ознаки злочину – державної зради. І зі мною вимушені були погодитись і Суд, який зобов’язав ДБР відкрити провадження, і Державне бюро розслідувань, яке виконало рішення суду, і Служба безпеки України, яка здійснює розслідування», – прокоментував подію координатор Руху Опору Капітуляції у Кропивницькому Дмитро Сінченко.

Ще раніше активіст Руху опору капітуляції, кропивничанин Дмитро Сінченко звернувся із заявою до Державного бюро розслідувань, аби ті відкрили кримінальне провадження за «формулу Штайнмаєра».

Провадження відкрили за фактом можливої державної зради за спроби узаконити проросійську автономію окупованих територій Донецької і Луганської областей.

У ДБР попередньо кваліфікували провадження за ч. 1 ст. 111 КК України (державна зрада), яка передбачає позбавлення волі на строк від 10 до 15 років.

Раніше за позовом Дмитра Сінченка Верховний Суд України відкрив провадження у справі щодо ненадання президентом України Володимиром Зеленським публічної інформації.


Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень