29.05
2015

Лідер IV етапу IRON BIKE

Рубрика: Новости. Автор: Админ

24 травня поблизу італійського курортного містечка Vieste, що в регіоні Puglia, проходив IV етап змагань з велоспорту IRON BIKE.

У ньому взяли участь близько 500 спортсменів з усіх регіонів Італії, бо саме на цьому етапі також розігрувалась майка чемпіона Пульї в марафоні. На цих змаганнях нашу державу представляв вихованець Олександрійської районної організації Федерації велоспорту України Ян Пастушенко.

Ось як проходила гонка. Ян зайняв на старті належне йому місце в першому ряду. Одразу після старту сформувалась групалідерів з 8-10 спортсменів. Але її цілісність трималась не довго, бо після рівниної 5-кілометрової ділянки почався підйом довжиною 16 км і середнім градієнтом 19%. Та вже на його початку Ян натиснув на педалі що є духу і пішов у відрив. Після підйому – крутій спуск, де булі побиті всі проміжні рекорди та порушені існуючі закони велоспорту щодо швидкісного спуску. Пастушенко подолав дистанцію 38 км та фінішував на першому місці – прямо по узбережжю Середземного моря, після чого дозволив собі нагороду: відразу після фінішу скупався у морі.

Коментуючи у вже звичному інтерв`ю “Олександрійському тижню” свій заїзд, Ян сказав: “Дистанція була мокрою, а погода – вітряною, оскільки траса проходила по скелястому узбережжю та й йшов немалий дощ. Але мені сподобалось, бо спуск вийшов прекрасним і дуже технічним. Наскільки мені відомо, багато хто з учасників через його складнощі був вимушений йти пішки, хоча траса і була прибраною та добре підготовленою. Дякую рідним, друзям, спонсорам та всім небайдужим, хто слідкує за моїми досягненями і тримає кулаки!” Варто додати, що у загальному заліку IRON BIKE Ян лідирує зі значним відривом. Підготував спортсмена тренер ОРО ФВСУ Юрій Пастушенко.

, .

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень