6.06
2019

Нещодавно біля гаражного кооперативу №9 фахівцями управління економіки та Муніципальною безпекою було виявлено нелегальну газозаправну установку. Її власнику було виписано попередження про припинення нелегальної діяльності та демонтаж установки до 10 червня.


6 червня з метою перевірки виконання припису робоча група виїхала до кооперативу. При обстеженні було виявлено, що підпільна газова заправка продовжує працювати: невідома особа без оформлення трудових відносин заправляла автомобіль; реалізація газу відбувається без касового апарату та, відповідно, сплати акцизного податку; на заправці заправляються не лише автомобілі служби таксі, який є власником автозаправної установки, а й інший приватний транспорт; дана земля є комунальною і будь-яка діяльність на ній є незаконною.
Для вжиття заходів реагування було викликано наряд нацполіції, який прийняв заяву про притягнення порушника до відповідальності за нецільове використання землі, незаконну діяльність газової заправки, несплату податків та незаконну реалізацію палива. Майже одночасно з поліцією на вказане місце прибула невідома особа, яка постійно здійснювала відеозйомку, вела себе зухвало та заважала роботі як працівників нацполіції, так і робочої групи міської ради, задаючи різні провокативні питання. Коли невідома особа зрозуміла, що її провокації безрезультатні, почала застосовувати образи та брудні натяки, що члени робочої групи у стані алкогольного та наркотичного сп’яніння. 
У відповідь на ці дії член робочої групи написав заяву нацполіції про притягнення даної особи до відповідальності за перешкоджання роботі та приниження честі і гідності посадовця при виконанні ним службових обов’язків. A Ukrainian-American company has launched small rockets

Сучасна Олександрія

Один комментарий

 • Член Кооператива пишет:

  Ну наконец то прозрели!
  За два года жалоб от правления гаражного кооператива, сумели заметить, что сторожка(!), “мешает” доступу к нелегальной, опасной г/заправке. -Даже предписание склепали – убрать сторожку!…))
  Вдруг и Зоркий Член обнаружился в рабочей группе! Сумел разглядеть, наглого провокатора с камерой мешающего нацполиции и группе…
  Палицаев, – что на “зоркость” не тестируют? – Или тоже, как и у ушлых чиновников, процесс прозрения фрагментарно-выжидающий… “Пока Кияшко в жопу не клюнет!”))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень