4.02
2019

Питанням 59-ої сесії Олександрійської міської ради, яке викликало бурхливе обговорення, стало зниження плати за земельну ділянку у 80 гектарів. Її за сільгосппризначенням використовує підприємець Андрій Сопєлкін. Слово взяв депутат Віталій Заріцький, який запропонував провести публічні торги і віддати землю тому, хто зможе платити більше.

За словами В.Заріцького сумму в майже 140 тисяч гривень на рік плати за 80 гектарів – це занадто мало, тож куди ще її знижувати. «На початок нинішнього року місто має дефіцит бюджету у 27 мільйонів гривень. Економічна ситуація, як в країні, так і в місті складна. Проте вже калька разів на сесії виносить це питання по зниженню плати за землю. Це в той час, коли є питання, які навіть не потрапляють до порядку денного. Я вважаю, це лоббі певних політичних сил. Наскільки я пам’ятвю, спочатку цю землю виділи одному з громадян міста. Виграв тендер А. Сопєлкін. Він погодився сплачувати 6%. Тепер ми час від часу розглядаєсо питання ао зниженню плати. Звідки міський голова буде наповнювати бюджет, якщо ми будемо виносити рішення на користь таких питань

До речі, в результаті торгів людина отримала в оренду землю, за яку платить 30 тисяч за гектар. А це більше мільйона гривень за об’єкт. Можу сказати, що в середньому прибуток сільського виробництва це близько 200 доларів з гектара. Віддайте цю земельну ділянку мені, і я платитиму не 6, а 7 %», – радикально зауважив депутат В. Заріцький.

У результаті підприємець так і не отримав знижку, хоча його інтереси до останнього захищала секретар міськради Олена Богоявленська. Проти проекту голосували депутати різних фракцій.

Ірина Кошкіна

, , .

коментарі 2

 • Афончик пишет:

  Конкурую з депутатом! Даю 7% і пончик…))

  Мне нравится! Thumb up 0

  • Данила Галицкий пишет:

   Гаспада депутаты и пончики-альфончики!
   Вы чё не догоняете?, что Сопелкин на конкурсе свое не просопел, отстегнул за победу!
   Скинули б малеха, тож поделился б, с Кем нада.
   (а они ж товарищи ваши, не провоцируйте внутриклановую межусобицу, – у князей древнерусских он плохо кончилось. -Татары на 300лет пришли, -и у Золотой Орды 10%!, и кошка не ходи))

   Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень