1.02
2019

У п’ятницю, 1 лютого, представники головного управління Нацполіції області разом з колегами із Олександрійської міськвідділу поліції провели інтерактивну профорієнтаційну роботу серед молоді Олександрії – школярів, майбутніх випускників та студентів. Заступник начальника головного управління Нацполіції Руслан Горіченко розповів присутнім про те, що ніяких особливих вимог до кандидатів для роботи в поліції немає: “Достатньо закінчити школу, отримати атестат і все – подавайте заявку” , – розказав Р. Горяченко.

Далі лікарська комісія, фізичні випробування, співбесіди з комісією, з психологом, аби досконало вивчити потенційного кандидата.

Працівник КОРДу виступив перед присутніми у масці і розповів про тонкощі роботи. До речі, КОРД – це підрозділ Національної поліції для вирішення надзвичайних ситуацій, рівень яких є настільки високим і складним, що може перевищити можливості сил оперативного реагування чи оперативно-розшукових підрозділів

Спецпризначенець розказав аудиторії про зарплату зі старту в 18 тисяч гривень, яка постійно зростає і про психологічно-фізичні випробування, які доводиться проходити.

На запитання молодої дівчини: як потрапити в ряди спецпідрозділу? КОРДівець розповів, що треба прослужити три роки в поліції, а вже потім спробувати свої морально-фізичні сили. Це основне, адже спецпризначенців випробовують голодом, стресом, відсутністю сну. До речі, дівчат в підрозділі поки немає.

Крім того, курсанти поділились своїми враженнями від навчання та від пройдених випробувань. Найскладніше – це проходження іспитів на фізичну витривалість. Поліцейські детально зупинились на всіх вправах, якими треба володіти, і продемонстрували їх зі сцени. Зрештою, акцентували увагу на тому, що головне – бажання, і всього можна досягти.

До речі, творчий конкурс, який є обов’язковим, це 200 питань на знання законів України про Нацполіцію, про корупцію та Конституції України.

Курсанти розказали, що навчаються безкоштовно, формою забезпечені, отримують стипендію.

Руслан Горяченко розповів про можливість навіть заочного навчання, паралельно працюючи в лавах поліції.

Нинішні працівники відверто розказали про розмір заробітної плати, яка постійно зростає. Для прикладу – людина, яка працює в поліції в Олександрії кілька місяців, отримує більше 10 тисяч гривень.

Графік роботи залежить від посади. Пенсія після 25 років служби в поліції – це 80% від заробітної плати, близько 8 тисячі гривень.

Молодь уважно слухала поліцейських і активно задавала питання, зацікавлених серед присутніх виявилось чимало.

К.Давидова

, , .

Один комментарий

 • Как то так... пишет:

  Все просто! Упор на вознаграждение, преференции и льготы пенсионные.
  Ловкость, смелость, испытания, выносливость.
  Ни словеЧчечка о служении людям, отечеству, о нужности профессии, почете и уважении за это служение…
  Нормалек! Меркантильность наше Fsё!

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень