5.02
2019

Приїзд команди Радикальної Партії Олега Ляшка та «Ляшкобуса», який вже став символом передвиборчої кампанії Радикальної партії Олега Ляшка, очікується, в залежності від погодних та дорожніх умов, близько 16-30 5 лютого на площі біля ПК «Світлопільський», а зранку 6 лютого спілкування з мешканцями Олександрії продовжиться поблизу автовокзалу. 

Про це “ОТ” повідомив очільник обласної організації радикалів Сергій Гриценко.

Наступним пунктом поїздки «Ляшкобуса» буде місто Світловодськ, тож команда Радикальної Партії Олега Ляшка запрошує до себе в автобус усіх бажаючих на безкоштовну поїздку та продовження спілкування під час подорожі.

“На зустрічах Ви зможете поспілкуватись з партійним активом Радикальної Партії Олега Ляшка, розповісти та передати на центральний штаб свої проблемні питання та побажання і отримати інформаційно-агітаційні матеріали, щодо Президентської програми Олега Ляшка. Тож запрошуємо до зустрічі на центральних вулицях Олександрії”, – розповів С.Гриценко.

К.Давидова

, , .

Один комментарий

 • Давно живу.. пишет:

  Екстра оригінально!
  Вихлопна труба у цього засобу масової агітаціі і переконання, у середину чи назовні? Інакше, не бачу потреби дорогучий бензин палити, без кінцевої станції призначення.))
  (Тай аналогії якісь колобродять у здвинутій по-фазі свідомості. Там переконували нАсмерть)
  Це тіко у мене такі асоціації? – У організаторів флешмобу ні???))

  Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень