23.09
2021

Сьогодні 23 вересня відбулося чергове засідання виконавчого комітету. Треба звернути увагу на те, що перед початком засідання виступив мер м. Олександрії Сергій Кузьменко. Він повідомив, що як і вся країна Олександрія переходить до “жовтого” рівня епідеміологічної небезпеки. Це означатиме, що повноцінно працюватимуть тільки ті заклади освіти, в яких не меньше 80% працівників вакциновані. 

Тому мер міста закликав усіх працівників звертатися до пунктів щеплення, робота яких буде продовжена. Також він зазначив, що вже біля 100% членів виконкому вже вакциновані.

Було сказано, що обстеження КТ для хворих які перебувають на лікуванні в лікарні буде безкоштовним.

Мер також наголосив, що на наступному виконкомі буде розглядатися питання про отримання  грошової винагороди медичним працівникам.

На засіданні було розглянуто декілька питань, що стосується галузі освіти, культури, внутрішньої економіки, житлово-комунальної сфери.

Виконавчий комітет надав дозволи на укладання договорів на придбання, продаж та дарування приватного житла і передав з балансового обліку управління освіти на балансовий облік ЗНЗ № 6 шкільний автобус, який в майбутньому підвозитиме діток на навчання до цього освітнього закладу. Транспортний засіб вже пройшов реєстрацію і передбачається, що з початку жовтня він вийде на рейс.
Перейшовши до розгляду питань сфери культури, члени виконавчого комітету дозволили ГО «Територія вокального мистецтва» проведення концертної шоу-програми «Мрія втілена в життя». Захід запланований на 24 вересня о 18.00 в ПК «Світлопільський». Відповідальність за дотримання карантинних обмежень покладена на організаторів концерту.
Окрім того, рішенням виконкому з 1 листопада в Олександрійському міському музейному центрі ім. Худякової А. Ф. почне функціонувати відділ «Будинок Дмитра Чижевського», який розміщуватиметься за адресою: вул. Шевченка, 66 (колишня районна бібліотека). Нагадаємо, цей крок зроблений з метою створення туристичного магніту для нашої громади та в рамках популяризації особистості Дмитра Чижевського і його науково-просвітницьких надбань.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень