14.04
2016

13 квітня депутати міської ради В.Заріцький, А.Коломійцев і С.Гриценко в Дніпропетровському апеляційному адміністративному суді програли справу міському голові Цапюку С.К. з приводу проведення 4 сесії Олександрійської міської ради 12 січня 2016 року.

Нагадаємо, того дня 31 депутат від так званої більшості зареєструвалися, але відмовилися заходити у сесійну залу для подолання вето міського голови на незаконно прийнятий регламент Олександрійської міської ради 7 скликання. Колегія суддів через їхнього представника суворо вказала зазначеним депутатам на необхідності виконання ними свого обов’язку перед громадою щодо участі у роботі сесій, повідомляє сайт міськради.

, , .

Один комментарий

  • Анонім пишет:

    Для подолання т.зв. вето достатньо було 2/3, + 1голос, а це всього 26 депутатів, чим думала більшість у кількості 31 бойкотуючи сесію? Щось тут не так, мабуть до більшості приплюсували звичайних (не ідейних) прогульщиків.
    Не законний регламент!? – Переписаний із діявшого у попередній каденціі Львівської ради! Став на теренах олександрійщини не законним??? А, якби подолали “вето”, то яким би ВІН тоді став?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень