29.12
2018

З 25 грудня, у зв`язку зі снігопадами та переметами, Олександрійщина перебувала в скрутному становищі по всіх напрямках руху до населених пунктів.

Як велася боротьба з аномальною природною стихією розповів керуючий справами райдержадміністрації, в.о. першого заступника голови РДА Олександр Лисенко:
– Природна стихія охопила всю Кіровоградщину, в тому числі в Олександрійщину. Район готовий був зустріти примхи зими – хуртовину та заметілі, утворивши штаб з надзвичайних ситуацій при РДА, який працює цілодобово. Відразу були задіяні всі наявні технічні можливості району. Райавтодор розчищав головні напрямки в бік Дніпропетровщини (Знам`янка-Ізварино в районі с.Куколівка), Кременчука та Кропивницького. Основний тягар ліг на плечі сільгосппідприємств району. До їх честі техніка майже цілодобово працювала по розчищенні переметів- снігових заторів до всіх населених пунктів району. Серед перших, хто доповів про відновлення руху до населених пунктів були: с.Головківка (ТОВ “УкрАгроКом”), Косівка, Костянтинівка (ТОВ “Колос”, директор О.Замковий), Приютівка (голова ОТГ А.Коломійцев), Куколівка, Червона Кам`янка, Нова Прага (голова ОТГ Б.Куруп)… Найбільше навантаження в ці дні лягло на плечі працівників ТОВ «УкрАгроКом», який має потужну снігоприбиральну техніку фірми “Кейс”. Станом на ранок 29 грудня майже стовідсотково можна доїхати до всіх населених пунктів району. Сьогодні завершимо розчистку ділянки дороги в Алєївку та с.Медове. Ми б упоралися значно раніше, але першого дня нам прийшлося відновлювати проїзд в межах м.Олександрії (напрямок- на Знам`янку, -Авт.).
–Олександре Васильовичу, крім снігового полону, кілька сіл залишилися без електричної напруги.
–Без світла залишилися жителі с.Попельнасте, Олександрівка, Щаслива, Ульянівка, Медове. Найбільші проблеми були з с.Попельнасте, де електробригада РЕСу не змогла доїхати до місця пориву електромереж через снігові заметілі, що паралізували рух по дорозі. Прийшлося терміново посилати потужну техніку, щоб визволити електромонтерів зі снігового полону. Сьогодні завершуємо відновлення електропостачання по с.Медове. До 2 години ночі туди пробивали шлях для ресівців. Такої аномальної погоди давно не було, та вправилися, бо чітко діяла команда організованих та добросовісних працівників, починаючи від керівників до рядових робітників. Хлібом, водопостачанням були забезпечені населені пункти. Велика подяка сільським головам, старостам та керівникам ОТГ, які координували першочергові роботи по розчищенні доріг в населених пунктах. Адже слід було не лише відновити рух до села, а й по селу – вулицями, а це десятки сіл, сотні вулиць…
–Чи були надзвичайні випадки з жителями району?
– Слава Богу, і добросовісному відношеннівсіхзадіяних служб та організацій, підприємств та фермерських господарств, жодних неординарних негативних випадків не було. Всі живі здорові.

Иван Мельник,  “Істина від Олександрії”

Один комментарий

  • Епифаний пишет:

    “Мы сильны и танки наши быстры…
    -Оказалось, – Бозя к слабым благоволит…

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень