Аграрії Кіровоградщини втратили на недоврожаю як мінімум 1,5 млн. тонн зернових.
Таких низьких показників врожайності на Кіровоградщині ще не було за останнє десятиріччя. Врожайність 2020 року вдвічі менша від минулорічних показників, а в багатьох господарствах області і втричі, а то й вчетверо. Деякі фермери кукурудзу скосили на силос, а дехто переорав за відсутності великої рогатої худоби…
Рік приніс великі збитки аграріям Кіровоградщини. Вкладено було мільйонні кошти на гербіциди, на добрива… А ще ж треба розрахуватися з пайовиками. Буде сутужно, але, як сказав один із відомих господарників Олександрійщини: «На початку своєї роботи в аграрному секторі, а це було 20 років тому, було набагато гірше. Витримали, здолали негаразди, виросли, виростили команду однодумців-спеціалістів, навчилися вирощувати багаті врожаї, побудували міцну матеріальну базу господарства.., переживемо. Пайовикам віддали все, що належить по угодах».
В облдержадміністрації прокоментували результати врожаю-2020.
– Фактично збір врожаю наші аграрії вже завершують. Погодні умови кінця жовтня здебільшого були сприятливими для проведення польових робіт. Аграрії області, за оперативними даними, зібрали 2,5 мільйона тонн зернових(а в минулі роки були показники, що перебільшували 4 млн. тонн, -Авт.),– каже директорка департаменту агропромислового розвитку Марія Чорна.
У виправних устaновaх Кіровогрaдщини перевірили приготувaння їжі.
В підпорядкованих установах Південного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань Міністерства юстиції було проведено контрольне приготування їжі.
Мета даного заходу – проведення практичного заняття з начальниками їдальнь, кухарським складом та іншим персоналом їдальнь з організації харчування осіб, які тримаються в установах.Перед початком проведення контрольного приготування їжі перевірено стан їдальнь, дотримання санітарно-гігієнічних вимог, справність технологічного та холодильного устаткування, наявність і зберігання продовольства на складах.
Верховна Рада ухвалила штрафи за перебування у громадських будинках, спорудах, громадському транспорті під час карантину без одягнутих респіраторів або захисних масок.
Людей, які не дотримуватимуться правил, штрафуватимуть від 170 до 255 гривень. Також штраф можуть накласти якщо маска чи респіратор одягнені неналежним чином (не закривають ніс і рот).
Терапевт, ендокринолог, дієтолог, кардіолог. Діагностика, лікування. УЗД внутрішніх органів (печінки, жовчного міхура, підшлункової залози, селезінки, нирок, сечового міхура, простати, щитоподібної залози, м’яких тканин, молочних залоз. УЗД на дому. Попередній запис обов’язковий. Ліц.Наказ МОЗ України №452 від 21.04.2017 р. Т. 068-630-84-49, 095-630-84-49
БУРЕНИЕ СКВАЖИН. Опыт работы. Быстро, качественно. Без заезда техники в труднодоступных местах. Работаем только с качественными материалами. Всесезонно. Выезжаем в районы и ближайшие области. Т. 097-020-91-90, 095-741-19-61
Приватний прийом лікаря-отоларинголога Дахнія Андрія Ігоровича (ендоскопія,лазеротерапія), години прийому: 14.30 – 18.00 (пн.-пт.), в суботу – з 9.00 до 13.00. Тел. 067-705-97-76. Ліц. МОЗУ АГ №598715, 19.04.2012 р. МОЗУ