6.11
2020

Аграрії Кіровоградщини втратили на недоврожаю як мінімум 1,5 млн. тонн зернових.

Таких низьких показників врожайності на Кіровоградщині ще не було за останнє десятиріччя. Врожайність 2020 року вдвічі менша від минулорічних показників, а в багатьох господарствах області і втричі, а то й  вчетверо. Деякі фермери кукурудзу скосили на силос, а дехто переорав за відсутності великої рогатої худоби…

Рік приніс великі збитки аграріям Кіровоградщини. Вкладено  було мільйонні кошти на гербіциди, на добрива… А ще ж треба розрахуватися з пайовиками. Буде сутужно, але, як сказав один із відомих господарників Олександрійщини: «На початку своєї роботи в аграрному секторі, а це було 20 років тому, було набагато гірше. Витримали, здолали негаразди, виросли,  виростили команду однодумців-спеціалістів, навчилися вирощувати багаті врожаї, побудували міцну матеріальну базу господарства.., переживемо. Пайовикам віддали все, що належить по угодах».

В облдержадміністрації прокоментували результати врожаю-2020.

– Фактично збір врожаю наші аграрії вже завершують. Погодні умови кінця жовтня здебільшого були сприятливими для проведення польових робіт. Аграрії області, за оперативними даними, зібрали 2,5 мільйона тонн зернових(а в минулі роки  були показники, що перебільшували 4 млн. тонн, -Авт.),– каже директорка департаменту агропромислового розвитку Марія Чорна.

Істина від Олександрії

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень