17.03
2016

Ситуація на ринку праці м. Олександрії та Олександрійського району характеризується постійним попитом на працівників сфери торгівлі та послуг (16,2%), менеджерів та професіоналів (9,2%), робітників з обслуговування, експлуатації та контролювання за роботою технологічного устаткування, складання устаткування та машин (24%), кваліфікованих робітників з інструментом (38,4%), фахівців (8,1%), та найпростіші професії (4,1%).

Станом на 1 березня 2016 року на обліку в центрі зайнятості перебувало 3,0 тис. осіб, з яких 61,9% складали жінки, 40,3% – молодь віком до 35 років, майже кожен третій належав до осіб, які мають додаткові гарантії щодо сприяння у працевлаштуванні, 29,5% зареєстрованих безробітних були сільськими мешканцями.

Загалом на обліку в Олександрійському міськрайонному центрі зайнятості у лютому 2016 року перебувало 3,5 тис. безробітних, з них набули статус безробітного безпосередньо у лютому місяці – 0,291 тис. осіб.

Протягом січня-лютого 2016 року за сприяння Олександрійського міськрайонного центру зайнятості отримали роботу 232 особи, з них 162 зареєстрованих безробітних громадян. Брали участь у громадських роботах та роботах тимчасового характеру – 69 осіб; проходили професійне навчання за направленням Олександрійського міськрайонного центру зайнятості – 196 осіб.

Станом на початок березня 2016 року 2,164 тис. осіб отримували допомогу по безробіттю.

Станом на 1 березня 2016 року кількість вакансій у базі даних Олександрійського міськрайонного центру зайнятості становила — 271. У середньому на одну вакансію претендувало 11 осіб.

На сьогодні затребувані на ринку праці: продавці продовольчих та непродовольчих товарів, вантажник, майстер виробничого навчання, кухар, бармен, робітник зеленого будівництва, робітник фермерського господарства, робітник з комплексного обслуговування сільськогосподарського виробництва, слюсар-ремонтник, токар, водій автотранспортних засобів та інші.

Інформацію підготував відділ інформаційних систем Олександрійського міськрайонного центру зайнятості

, .

Один комментарий

 • Аноним пишет:

  «Не вынесла душа поэта…» -Отчет по Александрии!
  «На 1марта 16г. — 11(!)претендентов на вакантную должность».
  В материале «ОТ» от 01.03.16. из отчета дир. департамента соцзахысту населения ОДА О.Догарова, по итогам за прошлый 2015г — » на одну вакансію претендує 49(!) осіб», середньо -обласний 39.???
  Если такие тектонические сдвиги произошли в славном граде за два месяца(!) — из которых январь располовинен Рождественскими каникулами, а февраль вообще, по жизни ущербный, ибо у него «не хватает» дней….То, позвольте узнать — ГДЕ поздравления, чествование, цветы, оркестры, фанфары и литавры, созывающими очередь по обмену опытом к этим умелым борцам с масштабным злом — безработицей!!! Которые в отдельно взятой регрессивной Александрии, всего лишь за два ущербных месяца, почти в 5раз(!) улучшили положение на рынке труда! (никому не кажется, что настоящая ущербность кроется не в месяцах, а кое в чём другом?)

  Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень