5.06
2015

Місто пожаліло «Етал»

Рубрика: Новости. Автор: Gavrilenko

Адміністрації ПАТ «НВО «Етал» звернулася до Олександрійської міської ради з клопотанням про тимчасове звільнення цього підприємства від сплати податку за землю, якою воно володіє, але котра не зайнята під адміністративні і технологічні будівлі та споруди.

Як пояснив міський голова С.Цапюк, завод переживає складні часи, має великі труднощі з погашенням багатомільйонного банківського кредиту, нещодавно взятого на відновлення виробництва, у зв’язку з чим перед підприємством постала загроза банкрутства і передачі майна у власність банку-кредитора. Тому власник заводу і просить міську владу послабити на рік «земельний податковий тягар». Сесія міської ради, враховуючи важливість даного підприємства для територіальної громади, задовольнила прохання відповідним рішенням.

Для довідки: плата за землю, відведену під територію «Еталу», за минулий рік склала 150 тис. гривень. Таким чином, всім відомий завод, колись місцевий промисловий гігант, отримав від міської влади хоча й маленький, але все-таки шанс зекономити «копійку» на земельному податку та не вскочити у «боргову яму».

О.Осауленко

, .

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Страница 1 из 11
Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень