17.09
2018

«Безготівкова» їжа

Рубрика: Без рубрики. Автор: Gavrilenko

Учні загальноосвітнього навчального закладу І-ІІІ ступенів № 10 м. Олександрії отримали можливість оплачувати сніданки і обіди у шкільній їдальні без готівки — банківською карткою.

Питання, чи потрібна банківська картка школярам, постійно хвилює батьків. Одні впевнені, що готівка у кишені — набагато краще, інші переконують, що банківська картка — це необхідність в умовах сьогодення. Але всі одностайні у тому, що основи фінансової грамотності слід закладати з дитинства.

«Відкриття банківської карти для дитини – це ідеальний спосіб знайомства зі світом банків та банківськими послугами на власному досвіді дитини, — розповідає Вікторія Подкладенко, керівник ЮніорБанку Кіровоградської філії ПриватБанку. — Крім того, це унікальна можливість привчити її до виваженого ставлення до грошей, чудова практика пізнання фінансових процесів, що в майбутньому обов’язково знадобиться “маленькій особистості”. Ви б бачили їх щасливі очі, коли вони, як дорослі, розраховуються через термінал за смачнючий пиріжок!»

Безкоштовна  Картка Юніора – спеціальна банківська картка для дітей від 6 до 17 років, за допомогою якої можна робити купівлі в шкільній столовій, передавати гроші у фонд класу (фонд школи, на ремонт, прибирання тощо) чи знімати готівку в банкоматі з дозволу батьків.

Сьогодні у 53 школах на Кіровоградщині  ПриватБанк обладнав шкільні їдальні терміналами для приймання Карток Юніора.

Прес-служба ПриватБанку у Кіровоградській області

Один комментарий

  • manchik2 пишет:

    Бред это! Карточку уже украли у первоклассника старшоклассник((долго ждать в очереди пока расчитают по карте(((((

    Мне нравится! Thumb up 0

Добавить комментарий

Войти с помощью: 

Ваш e-mail не будет опубликован.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень