18.02
2019

Футбольний клуб “Зірка” (Кропивницький) не братиме участі у весняній частині чемпіонату країни серед команд першої ліги. Команда знімається з Всеукраїнських змагань з футболу серед команд клубів Професіональної футбольної ліги сезону 2018/2019 років. Повідомлення про хвилююче для тисяч вболівальників рішення розміщено на офіційному сайті клубу.

Гравці кропивницької “Зірки” отримали статус вільних агентів, повідомив на своїй персональній сторінці в Фейсбуці президент клубу Максим Березкін.

“Для мене футбол – це не просто захоплення, це велика частина мого життя. Я не раз казав, що команда “Зірка” для мене як сім’я, адже це команда мого рідного міста, за яку я вболівав з дитинства. Ми разом пережили багато злетів і падінь. Але, на жаль, футбол у нашій країні вже давно перетворився з улюбленої гри мільйонів на брудну гру політиків. Не раз ми спостерігали ситуації, коли через тиск на власників у нашій країні гинули футбольні клуби з багаторічною історією. На превеликий жаль, цього разу жертвою стала “Зірка”, – написав Максим Березкін.

Один комментарий

  • УАК пишет:

    Єто на кого жє он батон крошит?
    На что намекает рыго_анальная могда?
    Тесен для всех ваших Солидарный Союз оказался?

    Мне нравится! Thumb up 0

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень