14.01
2020

Власникам супутникових тарілок: 20 січня сигнал найпопулярніших українських телеканалів буде закодовано.

Якщо у вас безкоштовне супутникове телебачення, то вже з 20 січня низка українських каналів зникне із “блакитного екрана”. Закодувати сигнал мовники вимушені через зобов’язання перед правовласниками. Супутниковий сигнал настільки потужний, що його покриття виходить далеко за межі України.

“Коли ми даємо незакодований сигнал, то заходимо на території інших держав. І ми почали отримувати скарги від міжнародних правовласників. Якщо телеканал “2+2″ мовить в Україні, відповідно у нас є права на фільми та серіали лише території нашої країни”, – пояснює Ярослав Пахольчук генеральний директор, керівник напрямку платного телебачення групи “1+1 Media”.

Наразі більшість українських користувачів супутникового телебачення, фактично, є “піратами”. Оскільки дивляться технічний сигнал, призначений для провайдерів. Тоді, як у світі, авторський контент давно захищений.

За словами фахівців, для того, аби продовжувати користуватися саме супутниковим телебаченням, слід придбати в офіційного провайдера новий тюнер. Зокрема, в Україні таких провайдерів два – Viasat i XtraTV.

Рекомендована ціна, зазначають експерти, 1 100 гривень. Ціна базового пакета каналів складатиме від 80 гривень на місяць.

ТСН

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень