4.05
2020

З початку карантину і до 23 квітня, до Єдиного державного реєстру судових рішень передали інформацію про розгляд судами Кіровоградської області 39 справ, що стосуються потенційних порушень карантину.

До призначення штрафу справа дійшла лише в 3 випадках, повідомляє “Прозоро”.

17 справ було закрито за відсутністю складу правопорушення, а в одному випадку суд обмежився по відношенню до обвинуваченого усним зауваженням. 18 справ повернули полісменами на дооформлення та доопрацювання у зв’язку з неналежним формуванням доказової бази.

Найбільший штраф у розмірі 34 тисяч гривень наклали постановою Олександрійського міськрайонного суду Кіровоградської області. Порушником, за версією суду, є керуючий будівельно-господарського супермаркету “33 м2” який 19-го березня, не виконавши відповідну постанову Кабміну не припинив роботу магазину та продовжував приймати клієнтів. При цьому працівники супермаркету на момент фіксації порушення не мали засобів індивідуального захисту.

Під час розгляду справи чоловік вказував на те, що власником магазину є ТОВ “Мир стройки”, де він не є посадовою особою, а значить не може бути притягнений до відповідальності. Даний аргумент, однак, не переконав суддю, яка винесла присуд – винен, штраф.

Санкції у вигляді 17 тисяч гривень штрафу було накладено й на підприємицю з селища Вільного, яка є власницею торгівельного павільйону громадського харчування «Ірмас». За торгівлю кавою власне й було складено адмінпротокол, який у суді обвинувачена визнала.

Останній штраф, також на 17 тисяч, отримала працівниця кафе-бару “Спотикач”, що у Світловодську. В судовому засіданні підозрювана вину не визнала та пояснила, що її попросив власник відкрити заклад для ремонту сантехніки. Зі свого боку правоохоронці надали відеозапис з нагрудної камери інспектора, з якої видно, що у кафе-барі були відчинені двері, при вході висів графік роботи закладу, в приміщенні грала музика і були присутні відвідувачі. Наявні докази переконали суддю оштрафувати працівницю «Ірмаса» на 17 тисяч гривень.


Гречка

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень