9.09
2020

На Кіровоградщині з літаків скидатимуть вакцини проти сказу у кінці вересня – на початку жовтня, повідомляє Держпродспоживслужба області.

В кінці вересня – на початку жовтня на території Кіровоградської області розпочнеться кампанія з імунізації диких м’ясоїдних тварин проти сказу з використанням авіаційного транспорту. Пероральна імунізація має забезпечити створення благополучного середовища щодо захворювання на сказ серед диких тварин, які є основними носіями збудника хвороби.

Приманки з вакциною розкидатимуть над лісовими та сільськогосподарськими угіддями поза територіями населених пунктів та водних об’єктів.

Приманка є безпечною для людей і тварин. Вона має вигляд невеликого брикету розміром із сірникову коробку з запахом м’ясокісткового борошна, а всередині містить желеподібну капсулу з вакциною проти сказу.

Держпродспоживслужба області звертається до жителів з проханням: у разі виявлення приманок не беріть їх руками і не переміщуйте з місць розкладання. Під час лісових прогулянок з дітьми слідкуйте, щоб вони не торкалися брикетів. Адже якщо дика тварина відчує на приманці запах людини, вона її не їстиме.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень