25.09
2019

У Кропивницькому 29 третьокласників другий тиждень не відвідують школу.

Умовне фото

Батьки не пускають дітей на уроки через дев’ятирічну однокласницю, яка ніби-то б‘є дітей і знущається над вчителями. Класна керівниця потрапила до лікарні із гіпертонічним кризом, а батьки оголосили школі бойкот, йдеться у сюжеті ТСН.

Від минулого тижня у 3-Б не немає уроків у школі. Батьки заявивли, що їхні діти в школу не повернуться допоки з класу не заберуть агресивну ученицю. 

“Уже немає терпіння, немає сил боротися із нею. Через те, що ця дитина на постійній основі зриває навчальний процес, вона ображає і б‘є наших дітей”, – каже мама школяра Наталя Щербакова. 
Батьки кажуть, що відпускали дітей до школи і боялися за них. Мовляв, не знаєш, чого чекати від їхньої однокласниці.

Від третьокласниці потерпають навіть вчителі. “Дуже важко, бо Лєра нічого не виконує на уроці, на зауваження не реагує. Коли я прихожу до неї, вона кидається і грубо себе поводить. Я в неї взяла щоденника, то вона на мене кинулася і почала викручувати мені руки”, – каже вчителька англійської мови Оксана Коваленко. 

На аматорському відео вгамувати третьокласницю марно намагається навіть директор школи. На дівчину поскаржилися учениці п‘ятого класу, мовляв, висмикувала їм волосся. Він каже, що за три роки на поведінку цієї дитини назбиралася купа заяв і від вчителів, і від батьків.  

Попри це вдіяти у закладі нічого не можуть, бо мати не лише  проти переведення доньки в інший клас чи школу, а навіть від допомоги шкільного психолога відмовилась.  “Дитина, виходячи з медичних довідок, абсолютно відповідає вимогам. Подальша робота дозволена лише з письмової згоди батьків. Батьки на це письмову згоду не дають”, – каже директор школи Олександр Саржевський. 

Мати дівчинки зустрічатися не хоче. Телефоном каже, що насправді від агресії страждає саме її дитина. З навчального закладу її не забере – із принципу: “Коли 29 дітей  змушують одну дитину покинути школу, хоча ця дитина має таке ж право на освіту як всі інші. Діти налаштовані проти моєї дитини штучно. Мене змушують це робити. Але я цього робити не буду – це моя принципова позиція”.

В управлінні освіти часу, аби прокоментувати ситуацію, не знайшли.Натомість керівник інклюзивного центру радить батькам змиритися і шукати підходи до незручної однокласниці.  “Треба вчитися бачити людину, особу і приймати будь-якому дитину, яка приходить до їхнього класу і бачити в ній сильній сторони, гарні сторони”, – каже керівниця інклюзивного центру Кропивницького Олена Дорошенко.

Залишити відповідь

Войти с помощью: 

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься.

Олександрійський тиждень

Олександрійський тиждень